یادگیری زبان بعد از مهاجرت به اسپانیا

یادگیری زبان بعد از مهاجرت به اسپانیا

یادگیری زبان بعد از مهاجرت به اسپانیا

زبان اسپانیایی از جمله زبان هایی است که گستردگی بسیار بالایی دارد به گونه ای که در کشورهایی مانند آمریکا و انگلیس، زبان دوم به حساب می آید. به همین خاطر، کالج ها و مراکز آموزشی بسیاری در اسپانیا تاسیس شده اند که شما می توانید زبان اسپانیایی را تحت نظر اساتید بومی و مجرب یاد بگیرید. شما می توانید با دریافت ویزای زبان اسپانیا، از مزایای حضور در این کشور و یادگیری زبان اسپانیایی در کالج و اخذ ویزای دوره زبان بهره مند شوید.اگر قصد زندگی در اسپانیا و یادگیری این زبان را بعد از مهاجرت دارید، در ادامه همراه ما باشید:

دوره های یادگیری زبان در اسپانیا

اگر فرد بعد از مهاجرت به اسپانیا، مدرک زبان اسپانیایی را ندارد و قصد انجام فعالیت های زیر را دارد، باید در دوره های یادگیری زبان اسپانیایی شرکت کند:
• تحصیل در اسپانیا بدون مدرک زبان
• کار در اسپانیا
• اقامت کوتاه مدت و انجام سرمایه گذاری، ثبت شرکت یا خرید ملک
• فعالیت های تجاری
• یادگیری سریع تر زبان اسپانیایی
دوره های یادگیری زبان اسپانیایی در کالج ها برگزار می شوند و طول دوره و سطح دوره ها نیز متفاوت خواهد بود که نوع دوره با توجه به میزان تسلط به زبان اسپانیایی و هدف از یادگیری تعیین خواهد شد.

یادگیری زبان بعد از مهاجرت به اسپانیا

شرایط پذیرش در کالج و یادگیری زبان اسپانیایی بعد از مهاجرت

تمامی افرادی که مایل به یادگیری زبان اسپانیانیی هستند، می توانند در دوره ها ثبت نام کنند، اما داشتن یک سری شرایط، شانس گرفتن ویزا را افزایش خواهد داد، از جمله:
 داشتن حداقل مدرک دیپلم برای افراد زیر 28 سال
 داشتن حداقل مدرک کارشناسی برای افراد زیر 35 سال
 داشتن حداقل مدرک کارشناسی ارشد برای افراد زیر 38 سال

مراحل ثبت نام در کالج و یادگیری زبان اسپانیایی بعد از مهاجرت

مراحل یادگیری زبان اسپانیایی در کالج های این کشور به شرح زیر می باشد: شما ابتدا باید از یک کالج معتبر در اسپانیا پذیرش بگیرید و بعد از تعیین روز مصاحبه، به سفارت اسپانیا در ایران مراجعه کنید و در صورت قبولی، ویزای دوره زبان برای شما صادر می شود که تقریبا یک ماه بعد از زمان مصاحبه انجام می شود و بعد از آن به شما کارت اقامت یک ساله اسپانیا داده خواهد شد. مدارکی که ارائه می دهید باید ترجمه شده باشند و به تائید دادگستری و وزارت امور خارجه برسند. مدارکی که باید تحویل داده شوند، عبارتند از:
• مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی به همراه ریز نمرات
• شناسنامه، پاسپورت و عکس
• پرینت حساب بانکی که برای افراد زیر 26 سال، 250 میلیون و برای افراد بالای 26 سال، 350 میلیون تومان تمکن مالی نیاز است
• مدارک نظام وظیفه برای آقایان
• گواهی سلامت
• بیمه نامه اسپانیایی

طول دوره یادگیری زبان اسپانیایی بعد از مهاجرت

طول دوره یادگیری زبان اسپانیایی در کالج متغیر است و می تواند از چهار هفته تا یک سال ادامه پیدا کند اما اگر فردی قصد اخذ ویزای دوره زبان را داشته باشد باید مدت زمان دوره هایی که می گذراند، بیشتر از نه ماه باشد.

هزینه یادگیری زبان اسپانیایی بعد از مهاجرت

هزینه کلاس ها و دوره های یادگیری زبان در کالج ها از 3260 یورو شروع می شود که تقریبا دوره ها یک ساله هستند، اما هزینه اخذ ویزای دوره زبان از سفارت، 430 یورو است که شامل هزینه های دریافت بیمه سلامت از اسپانیا و پرداخت مبلغ به سفارت اسپانیا بابت بررسی درخواست ویزا نیز می باشد.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه