کدام ویزای طلایی برای سرمایه گذاری بهتر است؟

کدام ویزای طلایی برای سرمایه گذاری بهتر است؟

کدام ویزای طلایی برای سرمایه گذاری بهتر است؟ برای شروع، بیایید مشخص کنیم که ویزای طلایی چیست. به دلیل گرانی به آن طلایی نمی گویند. کاملاً برعکس، این یک راه منحصر به فرد و مقرون به صرفه برای گرفتن اجازه اقامت در اروپا است که به شما امکان می دهد در کشور مورد نظر خود زندگی کنید، بدون ویزا در اتحادیه اروپا سفر کنید و در یک زمینه قانونی انعطاف پذیر تجارت کنید.گرفتن ویزای طلایی برای خود و خانواده تان اصلا سخت نیست. اگر شما هم به دنبال پاسخ سوال اینکه کدام ویزای طلایی برای سرمایه گذاری بهتر است؟ ادامه این متن را بخوانید.

لتونی یکی از کشورهای اتحادیه اروپا است که اجازه اقامت خود را به اتباع خارجی که در آنجا ملک خریداری می کنند اعطا می کند. بزرگترین مزیت برنامه اقامت لتونی با سرمایه گذاری این است که ارزان ترین در اروپا است، ارزش ملک از 250000 یورو شروع می شود که بدون هزینه اضافی برای شما یک آپارتمان لوکس یا یک خانه در کنار دریا یا در یک شهر خریداری می کند.

در این صورت، شما اجازه اقامت لتونی خود را در عرض 1 تا 3 ماه دریافت خواهید کرد، مشروط بر اینکه تمام مدارک و اطلاعات لازم را ارائه دهید. برای به حداقل رساندن خطرات، باید با یک وکیل حرفه ای صحبت کنید تا درخواست شما را برای مطابقت با تمام الزامات بررسی کند. شما می توانید در این زمینه همین امروز با مشاوران دریملند تماس بگیرید.

ویزای طلایی اسپانیا

آیا رویای زندگی در آب و هوای گرم در کنار دریا و با آفتاب زیاد را داشته اید؟ پس اسپانیا کشور شماست. در اسپانیا شما از یک زندگی راحت در اروپا لذت خواهید برد، فرصتی برای تحقق پروژه ها و ایده های تجاری بلند پروازانه در یک سیستم قانونی شفاف خواهید داشت. علاوه بر این، اسپانیا همیشه در بین 10 کشور برتر توریستی قرار دارد، از سطح تحصیلات و مراقبت های بهداشتی بالایی برخوردار است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ویزای طلایی همین حالا به این لینک بروید.

نحوه دریافت ویزای طلایی در اسپانیا

دولت اسپانیا برای اتباع خارجی که مایل به اخذ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری هستند، سه گزینه سرمایه گذاری ارائه می دهد.

در تجارت سرمایه گذاری کنید!

هیچ حداقلی وجود ندارد، تنها باید تجارت کنید و به هر طریقی به اقتصاد محلی کمک کنید، شغل ایجاد کنید، در تحقیقات نوآورانه سرمایه گذاری کنید و نقش اجتماعی یا اقتصادی مهمی ایفا کنید.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات!

متقاضیان تحت برنامه اقامت اسپانیا با سرمایه گذاری باید یک ملک مسکونی یا تجاری با حداقل 500000 یورو خریداری کنند.

سرمایه گذاری در دارایی های مالی!

حداقل مقدار می تواند متفاوت باشد:

1،000،000 یورو در صورت سرمایه گذاری در یک موسسه مالی محلی، سهام شرکت های اسپانیایی، یا صندوق های سرمایه گذاری و…

برای اطلاع بیشتر در رابطه با اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری همین حالا به این لینک مراجعه کنید.

 کدام ویزای طلایی برای سرمایه گذاری بهتر است؟

سایر شرایط برای اجازه اقامت اسپانیا

در هنگام درخواست ویزای طلایی اسپانیا نه تنها معیارهای مالی باید رعایت شود، بلکه معیارهای بیشتری نیز وجود دارد. از آنجایی که متقاضیان خارج از کشور هستند، ممکن است تمام جزئیات و مشکلات را ندانند. در این صورت، مشاوران واجد شرایط می توانند به شما در دریافت ویزای سرمایه گذاری یا تجاری به اسپانیا بر اساس شرایط شما کمک کنند. آنها همچنین بررسی خواهند کرد که آیا شما تمام الزامات تحت برنامه اقامت اسپانیا توسط سرمایه گذاری را برآورده می کنید یا خیر، این شرایط شامل:

  • سن شما بالای 18 سال است
  • فرزندان شما بیشتر از 26 سال سن نداشته باشند
  • ارائه یک گزارش پزشکی که سلامت شما را تایید می کند
  • سابقه کیفری پاکی دارید
  • شما پول کافی برای حمایت از خودتان دارید
  • مدت سرمایه گذاری نباید کمتر از 5 سال باشد

اقامت دائم اسپانیا و تابعیت

پس از دریافت مجوز اقامت اسپانیا، باید به مدت 5 سال در آنجا زندگی کنید تا بتوانید برای اقامت دائم درخواست دهید. تمام الزامات دیگر نیز باید رعایت شود. پس از 10 سال اقامت قانونی در این کشور، می توانید برای پاسپورت اسپانیایی اقدام کنید. لطفاً توجه داشته باشید که آنها تابعیت دوگانه را نمی پذیرند و اگر می خواهید شهروند اسپانیا شوید باید از اولین شهروندی خود صرف نظر کنید، اما باید در مورد این موضوع با یک مشاور املاک دریملند صحبت کنید.

 

 

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه