چگونه پدر و مادر خود را به اسپانیا بیاوریم

تصویر-چگونه-پدر-و-مادر-خود-را-به-اسپانیا-بیاوریم-9404

چگونه پدر و مادر خود را به اسپانیا بیاوریم

چگونه پدر و مادر خود را به اسپانیا بیاوریم؟ شاید این سوال خیلی از افراد مقیم در اسپانیا و یا افرادی که تصمیم به مهاجرت به اسپانیا را دارند باشد، مهاجرت خویشاوندی به اسپانیا نیز همچون مهاجرت افراد به اسپانیا قوانینی دارد، اگر شما هم اطلاعی در این رابطه ندارید، مشاور املاک دریم لند در ادامه به بررسی پاسخ این سوال که چگونه پدر و مادر خود را به اسپانیا بیاوریم، می پردازد.

اگر والدین شما در کشور مبدا خود هستند و می خواهید آنها را با خود به اسپانیا بیاورید، این مطلب بسیار کمک کننده است. در این مقاله ما  راه های اصلی برای دستیابی به آن را تجزیه و تحلیل می کنیم. ما مسیرهای مختلفی را که بسته به موقعیت شما در اسپانیا در دسترس دارید، بررسی خواهیم کرد.

راه هایی برای همراه داشتن والدینتان در اسپانیا

آوردن والدین به صورت قانونی به قلمرو اسپانیا کاملاً امکان پذیر است و راه های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد.

در زیر ما این 5 مسیر موجود را تجزیه و تحلیل می کنیم که عمدتاً به این بستگی دارد که آیا شما شهروند اتحادیه اروپا هستید یا نه!

اگر اطلاعی در رابطه با چگونه فرزندان خود را به اسپانیا بیاوریم؟ندارید، به این لینک مراجعه کنید.

والدین خود را از طریق ویزای توریستی بیاورید

اولین گزینه (و همچنین ساده ترین) این است که والدین خود را با ویزای توریستی بیاورید.

تحت این گزینه، آنها می توانند حداکثر برای یک دوره 90 روزه از اسپانیا دیدن کنند و شرایط آن بسیار آسان است.

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که آیا کشور مبدا شما برای ورود به اسپانیا نیاز به ویزا دارد یا خیر، زیرا در صورت نیاز، آنها باید قبل از سفر به قلمرو اسپانیا، این روال را تکمیل کنند.

تصویر-چگونه-پدر-و-مادر-خود-را-به-اسپانیا-بیاوریم-9404

عضو خانواده ویزای شهروندی اتحادیه اروپا

بیایید به مواردی بپردازیم که در آن می توانید والدین خود را بیاورید تا بتوانند برای طولانی مدت در اسپانیا بمانند.

اولین مورد، این است که از طریق یکی از اعضای خانواده کارت شهروندی اتحادیه اروپا دریافت شود، کارتی که اگر شهروند اسپانیایی هستید،  باید برای دریافت آن اقدام کنید.اما در این شرایط، یک نیاز کلیدی وجود دارد که گاهی اوقات مشکلات زیادی ایجاد می کند: شما باید وابستگی اقتصادی را نشان دهید.

بیشتر بخوانید:

مهاجرت به اسپانیا با خرید ملک

دانستنی های اسپانیا برای زندگی و مهاجرت

یعنی باید نشان دهید که در طی 2 سال گذشته والدین شما از نظر اقتصادی به شما وابسته بوده اند و بنابراین آنها کار نمی کنند یا هیچ نوع کمک اقتصادی و یا  درآمدی ندارند.

دراین شرایط باید به وضوح نشان داده شود که تنها وسیله زندگی آنها پولی است که ماه به ماه برای آنها ارسال می کنید، کاری که باید در این مدت به طور مداوم انجام داده باشید.

در صورتی که والدین خود را تحت رژیم اتحادیه اروپا قرار دهید، آنها خودشان روند قانونی را آغاز خواهند کرد.

اگر فرد مورد نظر (پدر یا مادر) شهروند کشوری باشد که برای ورود به اسپانیا نیاز به ویزا دارد، ابتدا باید به عنوان یکی از اعضای خانواده یک شهروند اتحادیه اروپا در کنسولگری اسپانیا واقع در کشور مبدا برای ویزا اقدام کند.

در آنجا او باید نشان دهد که یک پسر/دختر شهروند اسپانیایی یا اتحادیه اروپا دارد که به طور قانونی در اسپانیا زندگی می‌کند و در نهایت او باید وضعیت وابستگی اقتصادی را ثابت کند.

از سوی دیگر، اگر این کشور با اسپانیا توافق داشته باشد و برای مقاصد ورود نیازی به ویزا نداشته باشد، والدین مستقیماً از خاک اسپانیا این روش را آغاز خواهند کرد.

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه مهاجرت به اسپانیا به این صفحه بروید.

آوردن والدین خود از طریق آرایگوی خانوادگی

پس از به روز رسانی بزرگ قانون مهاجرت به اسپانیا، در پاسخ به این سوال که چگونه پدر و مادر خود را به اسپانیا بیاوریم، باید گفت، شهروندان اسپانیایی اکنون می توانند والدین خارجی خود را به کشور بیاورند.

از جمله مزایای این روش شامل:

اگر پدر یا مادر بیش از 65 سال سن داشته باشند، نیازی به اثبات وابسته بودن او نخواهد بود.

کارتی که به آنها اعطا می شود 5 ساله خواهد بود و به آنها اجازه کار می دهد.

آنها مجبور به استخدام بیمه درمانی نخواهند بود.

ارائه مدرکی مبنی بر ابزار اقتصادی کافی ضروری نیست.

همانطور که می بینید، بدون شک این روش بسیار مطلوب تر و سودمندتر برای والدین است که کسانی هستند که درخواست را مستقیماً از قلمرو اسپانیا آغاز می کنند.

فرآیند الحاق خانواده

از سوی دیگر، روند اتحاد مجدد تحت رژیم عمومی وجود دارد که در مواردی که پسر یا دختر در اسپانیا دارای مجوز اقامت به مدت 5 سال (طولانی مدت) و تبعه خارج از کشور هستند، می توانند پدر و مادر خود را به اسپانیا بیاوند.

جنبه منفی، در این مورد، این است که این روش فقط برای والدین بالای 65 سال اختصاص دارد.اما، از سوی دیگر، نکته مثبت این است که الزامات بسیار واضح تر و به خوبی تعریف شده است.

در نهایت باید گفت این ها تنها برخی از روش هایی هستند که می توانید به راحتی والدین خود را به اسپانیا بیاورید، اگر هنوز هم به دنبال پاسخ این سوال که چگونه پدر و مادر خود را به اسپانیا بیاوریم، هستید می توانید با مشاور املاک دریم لند تماس بگیرید و اطلاعات کافی در این رابطه را کسب کنید.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه