چگونه فرزندان خود را به اسپانیا بیاوریم؟

تصویر-چگونه-فرزندان-خود-را-به-اسپانیا-بیاوریم؟--3944

چگونه فرزندان خود را به اسپانیا بیاوریم؟

چگونه فرزندان خود را به اسپانیا بیاوریم؟ آیا در حال حاضر در اسپانیا زندگی می کنید و دوست دارید پسر یا دختر شما نیز در اسپانیا زندگی کند؟ در ادامه مشاور املاک دریملند،  گزینه های مختلف را بررسی خواهیم کرد که شما برای آوردن فرزندان خود به اسپانیا با توجه به شرایط خاص خود می توانید از آن ها استفاده کنید.

چگونه فرزندان زیر 21 سال خود را به اسپانیا بیاوریم؟

دو گزینه متفاوت برای انجام این کار وجود دارد و این دو گزینه بستگی به این دارد که آیا شما یک شهروند غیر اتحادیه اروپا یا اتحادیه اروپا هستید.

بیشتر بخوانید:

دلایل اخراج خارجی‌ها از اسپانیا

ورود به اسپانیا به عنوان بستگان یک شهروند اسپانیایی

برای این دو مورد در رژیم عمومی و تحت رژیم اتحادیه اروپا، شما می توانید کودکان زیر 18 سال یا زیر 21 سال را به اسپانیا بیاورید.

تصویر-چگونه-فرزندان-خود-را-به-اسپانیا-بیاوریم؟--3944

ویزای الحاق خانواده برای فرزندان تحت رژیم عمومی

اول از همه، موردی را در نظر می گیریم که در آن شما فرزندان خود را به عنوان یک شهروند غیر اتحادیه اروپا که کارت اقامت خود را در اسپانیا دریافت کرده اند، به اسپانیا بیاورید.

می توانید جهت اطلاع از دریافت اقامت اسپانیا برای فرزندان خردسال به این لینک بروید.

تا زمانی که حداقل 1 سال است که، در اسپانیا زندگی می کنید (و بنابراین یک بار مجوز خود را تمدید کرده اید)، می توانید فرزندان خود را تحت رژیم عمومی قرار دهید. اما فقط در صورتی که کمتر از 18 سال سن داشته باشند.

در این صورت، با اثبات 3 شرط زیر، مراحل را در اداره مهاجرتی که به شما نزدیکتر است شروع می کنید:

 در دسترس بودن ابزار اقتصادی کافی (توان اقتصادی). اداره مهاجرت وضعیت اقتصادی شما را در 6 ماه گذشته تجزیه و تحلیل خواهد کرد تا این میزان پرداخت بدهی یا در دسترس بودن بودجه را تأیید کند.

از طریق گزارش نشان دهید که مسکن مناسب دارید. به این معنا که فضای کافی برای آن پسر یا دختر دارید تا در شرایط مناسب زندگی، چه در مورد فضا و در رابطه با برق، آب، گاز و غیره.

 رابطه خانوادگی (یعنی اینکه آنها در واقع فرزندان شما هستند) را از طریق شناسنامه کودک نشان دهید.

پس از ارائه این مدارک، کودک باید به کنسولگری اسپانیا واقع در کشور مبدا مراجعه کند تا ویزای مورد نیاز برای ورود به اسپانیا را درخواست کند و کارت اقامتی را درخواست کند که اعتباری مشابه کارت اقامت دارد.

ویزای شهروندی اتحادیه اروپا برای کودکان

از طرف دیگر، چه شما به عنوان یک والدین شهروند اتحادیه اروپا باشید (یا تابعیت اسپانیایی داشته باشید)، چه همسر یا شریک زندگی شما، می توانید فرزندان خود را تحت رژیم اتحادیه اروپا قرار دهید، که بسیار سودمندتر است. می تواند کودکان تا 21 سال را به همراه داشته باشد.

اولین قدم، در این مورد، بررسی این است که آیا کودک از کشوری است که برای ورود به اسپانیا نیاز به ویزای شینگن دارد یا خیر:

در صورت نیاز به ویزا، کودک باید ابتدا برای ویزای شما به عنوان یکی از اعضای خانواده اتحادیه اروپا در کنسولگری اسپانیا درخواست دهد و ثابت کند که او فرزند یک شهروند اروپایی است. سپس او می تواند با این ویزا وارد اسپانیا شود و برای کارت جامعه اقدام کند.

اگر او بیش از 18 سال سن داشته باشد، می تواند این درخواست را بدون وکالتنامه آغاز کند. در حالی که اگر کودک باشد از شما می خواهد که وکالتنامه را صادر کنید.

از سوی دیگر، اگر نیازی به ویزای ورود نباشد، می‌تواند مستقیماً و بدون درخواست ویزا سفر کرده و وارد اسپانیا شود، اما باید با مدارکی که نشان می‌دهد با والدین اسپانیایی‌ خود ملاقات خواهد کرد، همراه داشته باشد.

فرزندان خود را تحت قانون کارآفرینان قرار دهید!

در پاسخ به این سوال که چگونه فرزندان خود را به اسپانیا بیاوریم؟ می توانید از این روش نیز استفاده کنید.

اگر به عنوان والدین دارای کارت اقامت طبق قانون کارآفرینان هستید، وضعیت کاملاً متفاوت است.

برای اینکه فرزندان خود را با خود بیاورید، ابتدا باید از واحد کسب و کار بزرگ مجوز درخواست کنید.

هنگامی که این درخواست حل شد و پاسخ مطلوبی دریافت کردید، فرزند شما می‌تواند برای ویزای خود برای ورود به اسپانیا درخواست دهد.

شما می توانید جهت اطلاع از  طلاق گرفتن در اسپانیا به عنوان یک خارجی به این لینک بروید. 

پس از ورود او به کشور، او می‌تواند برای شروع اقامت به عنوان یکی از بستگان خارجی دارای مجوز طبق این قانون کارآفرینی، کارت اقامت خود را درخواست کند.

آوردن کودکان بالای 21 سال به اسپانیا

تاکنون گزینه‌هایی را برای آوردن کودکان زیر 21 سال بررسی شد.اما، اگر فرزندان من بالای 21 سال (یا 18 سال) باشند، چه اتفاقی می افتد، آیا نمی توانم آنها را با خود به اسپانیا بیاورم؟

پاسخ این است که بله، حتی اگر بالای 21 سال سن داشته باشند، می توان آنها را به خاک اسپانیا آورد.

در واقع، فرآیند دقیقاً مشابه است، با همان الزامات قبلی.تنها تفاوت این است که اگر آنها بیش از 21 سال دارند، باید وابستگی اقتصادی را نیز نشان دهید.

به این معنا که نشان دادن اینکه در زمانی که در کشور مبدأ زندگی می‌کردند برای آنها پول ارسال می‌کردید، یک شرط ضروری است. که شما در آنجا از آنها حمایت کردید و قبل از ورود آنها به اسپانیا تحت مراقبت شما زندگی می کردند.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از مشاوران املاک دریملند کمک بخواهید.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه