چگونه به عنوان یک مهاجر در اسپانیا ملک بخریم؟

چگونه به عنوان یک مهاجر در اسپانیا ملک بخریم؟-دریم لند-2254

چگونه به عنوان یک مهاجر در اسپانیا ملک بخریم؟ افراد مهاجر از هر ملیت می توانند با رعایت چند مرحله آسان اما ضروری به راحتی در اسپانیا املاک و مستغلات بخرند، حتی صرف نظر از زبان، مبدا یا کشور آنها.

چگونه بهترین ملک را به عنوان یک مهاجر در اسپانیا پیدا کنیم؟

بهترین راه برای یافتن ملک مناسب، که با نیازها و انتظارات شما مطابقت دارد، از طریق سایت های آنلاین مشاور املاک است. اینترنت کاربردی ترین ابزار برای رسیدن به خواسته ها است.

علاوه بر این، امروز حتی می توانید تنها با استفاده از کانال های ارتباطی آنلاین، خانه خود را از خارج از کشور خریداری کنید.

مشاور املاک دریملند به شما کمک می کند تا  تنها، با یک جستجوی ساده در گوگل، انواع املاک، تعداد اتاق خواب ها، قیمت های فروش و موارد دیگر را انتخاب کنید. پیدا کردن بهترین املاک و مستغلات اسپانیا متناسب با نیاز شما با دریملند آسان تر خواهد بود.

یک متخصص املاک محلی دانش کاملی از بازار دائما در حال گسترش خواهد داشت. جزئیات کار، هنگام تصمیم گیری برای سرمایه گذاری هایی با بودجه کلان اهمیت زیادی دارند.

به این ترتیب، می‌توانید به راحتی پس ‌اندازهای زندگی‌ تان را در املاک اسپانیا سرمایه ‌گذاری کنید که در دراز مدت، یک سبک زندگی با کیفیت و مدرن را برای شما فراهم می کند.

اگر به دنبال بهترین مشاور املاک در اسپانیا هستید ما به شما کمک می کنیم، کافی است به لینک مربوطه مراجعه کنید.

وام مسکن برای مهاجران اسپانیا

مهاجران می توانند آزادانه برای خرید ملک در اسپانیا، وام مسکن دریافت کنند.

اگر مشتاق سرمایه گذاری در ملک هستید، و یا اگر شما یک مهاجر با درآمد ثابت هستید، باید پیش پرداخت خرید ملک خود را در اسپانیا بپردازید و مابقی را با اعتبار بانکی پرداخت کنید.

شما به راحتی می توانید برای وام مسکن در اسپانیا اقدام کنید. هیچ محدودیتی برای درخواست وام مسکن برای اتباع خارجی وجود ندارد.

دولت اسپانیا به سرمایه گذاران خارجی، مشوق هایی ارائه دهد، ممکن است این مشوق ها به مالیات بر دارایی در اسپانیا، نرخ بهره وام مسکن یا هر وضعیت مالی دیگری مربوط باشد. پیروی از آخرین تحولات اعلام شده توسط شهرداری های محلی یا دولت برای خرید ملک مفید خواهد بود.

چگونه به عنوان یک مهاجر در اسپانیا ملک بخریم؟-دریم لند-1254

خرید ملک در اسپانیا برای مهاجران چقدر طول می کشد؟

دریافت ویزای طلایی در اسپانیا، فرآیند خرید، بازدید و گرفتن سند مالکیت شما حدود 3-4 هفته طول می کشد. این دوره ممکن است بسته به چند عامل مانند فاز ساخت و ساز یا کانال های تامین مالی متفاوت باشد. اما در نهایت، کمتر از یک ماه طول می کشد تا کلید خانه جدید خود را در اسپانیا دریافت کنید.

اگر در رابطه با گلدن ویزای اسپانیا 2022 اطلاعی ندارید به لینک مربوطه مراجعه کنید.

امتیازات خرید ملک در اسپانیا

حق درخواست برای اقامت، ویزای طلایی و شهروندی مزایایی است که همراه با خرید ملک جدید شما در اسپانیا به همراه دارد.

زندگی در اسپانیا برای بسیاری از مردم یک رویا است. با سرمایه گذاری در اسپانیا و خرید ملک در اسپانیا در زندگی جدید خود نیز سرمایه گذاری می کنید.

لازم به ذکر است که، شما باید فرصت های جدیدی را که با سرمایه گذاری جدید برای شما ایجاد می شوند را در نظر بگیرید.

یک خارجی می تواند یک قطعه زمین، آپارتمان یا ملک تجاری را برای مقاصد غیر اقامتی خریداری کند. با این حال، خرید املاک و مستغلات حق درخواست برای اقامت در اسپانیا را به همراه دارد. صاحبان املاک خارجی باید برای اقامت بیش از 90 روز در اسپانیا درخواست دهند.

روش دیگری به نام ویزای طلایی وجود دارد که برای خارجی هایی که حداقل 500000 یورو املاک و مستغلات در اسپانیا خریداری می کنند، کاربرد دارد. ویزای طلایی امکان سفر بدون ویزا بین کشورهای شینگن، امکان کار در اسپانیا و خدمات آموزشی و بهداشتی رایگان را فراهم می کند.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه