هزینه های ویزا اسپانیا

هزینه های ویزا اسپانیا

هزینه های ویزا اسپانیا چقدر است؟ یکی از دغدغه هایی که افراد برای گرفتن ویزای اسپانیا دارند، بحث هزینه هاست که هر یک از کارگزاری ها یا دارالترجمه ها هزینه های مختلفی را دریافت می کند و این می تواند برای افراد کمی گیج کننده باشد. در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی هزینه های ویزای اسپانیا بپردازیم.

ویزای اسپانیا

اسپانیا یکی از خوش آب و هواترین و بهترین کشورهای جنوی غربی اروپاست که هر ساله بر تعداد افرادی که قصد مهاجرت به این کشور و دریافت ویزای اسپانیا را دارند، افزوده می شود. ویزای اسپانیا به دو فرم کوتاه مدت (اقامت کمتر از 90 روز) و بلند مدت (اقامت بیش از 90 روز) صادر می شود که ویزاهای توریستی از نوع کوتاه مدت هستند. از جمله مدارکی که برای گرفتن ویزای اسپانیا نیاز می باشد، عبارت است از:
• شناسنامه و پاسپورت معتبر
• ارائه دو قطعه عکس
• ارائه فرم درخواست ویزا
• بیمه درمانی یا پوشش حداقل سی هزار یورو
• تمکن مالی
• گواهی سلامت
• رزرور بلیت هواپیما
توجه داشته باشید برای اخذ هر یک از انواع ویزاهای اسپانیا، نیاز به ارائه مدارک خاصی است، اما مدارک گفته شده در همه حال مشترک و ضروری می باشد.

هزینه های ویزا اسپانیا

انواع ویزای اسپانیا

• ویزای دانشجویی اسپانیا. دانشگاه های اسپانیا از جایگاه علمی- آموزشی بسیار بالایی برخوردار هستند،، به همین خاطر، یکی از مقاصد محبوب برای ادامه تحصیل به حساب می آیند. دانشجویان در مقاطع تحصیل کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می توانند به تحصیل بپردازند، به علاوه این که امکان کار پاره وقت برای دانشجویان نیز فراهم می باشد. مدت زمان اقامت در اسپانیا در این روش تا پایان زمان تحصیل است که بعد از آن می توان ویزا را مجدد تمدید کرد و دانشجویان بعد از پایان تحصیلات خود می توانند کار مناسبی را برای خود پیدا کنند.
• ویزای کاری اسپانیا. افرادی که از یک کارفرمای معتبر در اسپانیا، دعوت نامه دریافت می کنند می توانند برای درخواست ویزای کاری اقدام کنند.
• ویزای طلایی اسپانیا. آن دسته از افرادی که قصد سرمایه گذاری در اسپانیا را دارند، باید برای گرفتن این نوع ویزا اقدام کنند.
• ویزای توریستی اسپانیا. افرادی که قصد سفر و تفریح در اسپانیا دارند، باید برای گرفتن ویزای توریستی اقدام کنند که مدت زمان اقامت، حداقل 14روز و حداکثر 90 روز می باشد.

هزینه ویزای اسپانیا چقدر است؟

در صورتی که شما از طریق تحصیلی یا کاری اقدام می کنید، نیاز است که ترجمه اسپانیایی رزومه یا سوابق تحصیلی تان را به سفارت ارائه بدهید که هر کدام هزینه های مختلفی را به همراه دارند. از طرفی، روز مصاحبه، مبلغی بابت بررسی مدارک و شرایط از شما گرفته می شود که هزینه ها در این مرحله به یورو محاسبه خواهد که 60 یورو می باشد. نکته مهمی که باید به آن اشاره کنیم این است که در صورتی که درخواست شما ریجکت شود، هزینه ها به شما عودت داده نخواهد شد.
در کنار هزینه های گفته شده، زمانی که مدارک شما مورد تائید سفارت واقع شود و ویزا صادر گردد، شما باید هزینه هایی را بابت خرید بلیت هواپیما یا رزرو هتل در نظر داشته باشید. شما می توانید با سپردن مراحل اخذ ویزا اسپانیا به کارشناسان ما در دریم لند، از هزینه های این روش نیز آگاهی کامل داشته باشید و از طی شدن دقیق مراحل، خاطر جمع باشید. تقریبا دو هفته زمان می برد تا مدارک و شرایط شما در سفارت مورد بررسی قرار بگیرد و نتایج اعلام گردد که گاهی ممکن است این بازه زمانی کمی طولانی تر شود که جای نگرانی وجود ندارد.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه