نکات خرید سیم کارت در اسپانیا

نکات خرید سیم کارت در اسپانیا-دریم لند-4596

نکات خرید سیم کارت در اسپانیا چیست؟ در حال برنامه ریزی برای سفر به اسپانیا هستید و به این فکر می کنید که بهترین راه برای ارتباطات و دریافت داده ها در تلفن شما چیست؟ مطمئناً نمی خواهید تعطیلات شما در اسپانیا به دلیل هزینه های سرسام آور رومینگ خراب شود و بنابراین توصیه می کنم در اسپانیا یک سیم کارت بخرید.

ساده است، کافی است وارد هر فروشگاه اینترنتی تلفن همراه شوید و سیم کارت اعتباری اسپانیا را بخواهید، آن را در گوشی خود قرار دهید، آن را فعال کنید و در عرض چند دقیقه آنلاین می شوید.

چرا باید برای اسپانیا سیم کارت بخریم؟

سفر با اتصال داده فعال بسیار راحت تر می شود. ساده ترین راه برای برقراری ارتباط، خرید یک سیم کارت محلی است. سیم کارت های اسپانیا خیلی گران نیستند و ارزش آن را دارد که چند دلار سرمایه گذاری کنید. همچنین به وای فای هتل اعتماد نکنید، آنها ممکن است کند باشند یا سیگنال ضعیفی داشته باشند.

اگر دوست ندارید سیم کارت خود را با یک سیم کارت دیگر تعویض کنید و شماره تلفن خود را تغییر دهید، سیم کارت های محلی برای شما مناسب نیست. در این صورت باید به دنبال یک دستگاه WiFi قابل حمل باشید، برخی از مردم آن را یک ابزار مسافرتی عالی می نامند.

نکات خرید سیم کارت در اسپانیا-دریم لند-55596

سیم کارت اعتباری در اسپانیا

به طور مثال یک سیم کارت اعتباری Movistar برای سفر به اسپانیا انتخاب خوبی است. آنها بهترین شبکه G45G, را در اسپانیا دارند و 121 گیگابایت داده را فقط با 10 یورو ارائه می دهند.

این سیم کارت های بین المللی تمام اروپا را پوشش می دهند و بنابراین جایگزینی برای خرید سیم کارت اعتباری محلی در بدو ورود به اسپانیا هستند. آنها قبل از سفر به آدرس منزل شما ارسال می شوند.

سیم کارت های الکترونیکی برای اسپانیا

سیم کارت های الکترونیکی در سفر بیشتر توصیه می شوند. زیرا دیگر نیازی به تعویض سیم‌کارت‌های فیزیکی نیست، همه چیز در تلفن شما از طریق کدهایی که به راحتی پر می‌شوند، خودکار می‌شوند.

نقطه ضعف سیم کارت های الکترونیکی این است که سیم کارت های داده ای هستند و تماس ها را پشتیبانی نمی کند.

سیم کارت اسپانیا و رومینگ رایگان اتحادیه اروپا

سیم کارت های اعتباری اسپانیا شامل رومینگ رایگان داده در اتحادیه اروپا می شود. گاهی اوقات سقف معینی دارند، بنابراین همیشه هنگام خرید سیم کارت در رابطه با این سقف سوال کنید.

 رومینگ رایگان اتحادیه اروپا به این معنی است که سیم کارتی که در مادرید یا بارسلونا خریداری می کنید می تواند در پاریس، رم  و برخی دیگر از شهر ها نیز استفاده شود. رومینگ رایگان اتحادیه اروپا در سیم کارت های اسپانیا برای کسانی که وارد اسپانیا می شوند و در همان سفر به کشورهای بیشتری در اروپا سفر می کنند عالی است.

شما همچنین می توانید در رابطه با هزینه های مهاجرت به اسپانیا به لینک مورد نظر مراجعه کنید.

از کجا سیم کارت اسپانیا بخریم؟

در هر فرودگاه بین‌المللی، فروشگاه‌های ارائه ‌دهنده اینترنت موبایل یا کتاب ‌فروشی‌هایی را خواهید یافت که سیم‌ کارت‌ های محلی می ‌فروشند. توجه داشته باشید که خرید سیم کارت در فرودگاه همیشه بسیار گران تر از مرکز شهر است.

خرید سیم کارت در فرودگاه بارسلون

در فرودگاه بارسلونا می‌توانید یک سیم‌کارت نارنجی عالی به قیمت ۲۰ یورو در ترمینال ۱ و ۲ پیدا کنید. ۹ گیگابایت داده در سراسر اروپا و ۵ یورو اعتبار تماس به شما می‌دهد.

خرید سیم کارت در فرودگاه مادرید

هنگام ورود به فرودگاه مادرید می توانید سیم کارت نارنجی را برای سفر در اسپانیا و اروپا به قیمت 25 یورو با 10 گیگابایت داده + 10 یورو اعتبار تماس خریداری کنید.

در آخر می توان گفت اگر تصمیم به سفر به اسپانیا و یا مهاجرت به اسپانیا را دارید و از مزایا و روش های دریافت پاسپورت اسپانیا آگاه نیستید به لینک مربوطه مراجعه کنید.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه