مهاجرت آسان به اسپانیا

تصویر-مهاجرت-آسان-به-اسپانیا-5856

فهرست مطالب

مهاجرت آسان به اسپانیا

راه های مهاجرت آسان به اسپانیا کدام است؟ مهاجرت آسان به اسپانیا چگونه است؟ اسپانیا با بیش از 8000 کیلومتر سواحل، یکی از مقاصد ترجیحی هم برای گردشگران در سراسر جهان و هم برای کسانی است که مایل به شروع زندگی جدید در کشوری جدید هستند و این باعث می شود که بسیاری از مهاجران روند قانونی دریافت مجوز اقامت خود را در اسپانیا آغاز کنند. اگر می خواهید در رابطه با راه های مهاجرت آسان به اسپانیا بدانید تا انتهای این متن بخوانید.

فرهنگ اسپانیا

اسپانیا یکی از بازترین کشورهای جهان است. حقایقی مانند قانونی بودن ازدواج همجنس گرایان از سال 2005 این را نشان می دهد.

از این رو، ادغام شما با فرهنگ کشورها به عنوان یک مهاجر مشکلی نخواهد بود. این فرآیند به آرامی اجرا خواهد شد و نیازی به تغییر هیچ یک از عادات فرهنگی خود نخواهید داشت.

اگر به دنبال اطلاع از مهاجرت به اسپانیا با خرید ملک هستید به این صفحه بروید.

تصویر-مهاجرت-آسان-به-اسپانیا-5856

قوانین فعلی مهاجرت آسان به اسپانیا

پس از گذشت چندین سال، قوانین فعلی مهاجرت، از بسیاری جهات به ویژه در زمینه های کار و اشتغال منسوخ شده است.

بنابراین، با این اصلاح، دولت روش‌های مختلف و مجوزهای اقامت را با شرایط فعلی که کاملاً متفاوت است و چارچوب قبلی مهاجرت برای آن آماده نشده بود، تطبیق داده است.

به طور خلاصه، هدف از تمدید و به روز رسانی این قانون، تسهیل روند کارگران خارجی به عرصه کار است.

شما می توانید جهت اطلاع از دریافت اقامت اسپانیا برای فرزندان خردسال به این صفحه بروید.

در نتیجه، فرآیند اخذ اقامت و اجازه کار به دلیل تغییرات مختلفی که رخ خواهد داد بسیار ساده تر است، زیرا شکل جدیدی از اقامت ایجاد می کند و ویژگی های دیگری را اجرا می کند که بدون شک به نفع جامعه خارجی باشد.

بیشتر بخوانید:

مراکز خرید معروف در اسپانیا

اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

اصلاحات جدید قانون مهاجرت آسان به اسپانیا

این امکان وجود دارد که برخی از مراکز پلیس، مدرکی مبنی بر اقامت مداوم در 5 سال گذشته درخواست کنند. به عنوان یک قاعده کلی، این نباید وجود داشته باشد، زیرا برای تمدید طولانی مدت الزامی نیست.

اگر می‌خواهید فرآیند را سریع‌تر و آسان تر کنید، می‌توانید هر مدرکی مبنی بر اینکه در چند سال گذشته در اسپانیا بوده‌اید، مانند مهر در پاسپورت خود در صورت ورود یا خروج از کشور، بلیط، فاکتورها و … را بیاورید.

بعد از 25 تا 30 روز از قرار ملاقات، می توانید برای دریافت کارت تمدید شده مراجعه کنید.

در طول این مدت زمانی که منتظر صدور کارت جدید خود هستید، اقامت شما همچنان برای زندگی و کار در کشور معتبر است، اگرچه اگر به خارج از اسپانیا سفر می کنید باید مجوز بازگشت را درخواست کنید.

در زیر به جزئیات اقدامات اصلی که این اصلاح قانون مهاجرت انجام داده است خواهیم پرداخت:

جذب کارگران خارجی بسیار آسان تر خواهد بود.

در حال حاضر، اخذ مجوز کار منظم از کشور مبدا یک کار بسیار پیچیده است. فهرست کوتاهی از مشاغل سخت وجود دارد که مشاغلی را که خارجی ها می توانند به آنها دسترسی داشته باشند بسیار محدود می کند.

بنابراین، یکی از تغییرات عمده در مقررات مربوط به اتباع خارجی، تسهیل استخدام کارگران خارجی در کشور مبدأ خود در بخش‌های استراتژیک خاص خواهد بود.

ارتقای خوداشتغالی (به عنوان شغل آزاد)

از طرفی اگر خارجی هستید و می خواهید کسب و کار خود را راه اندازی کنید یا فعالیت حرفه ای خود را به صورت مستقل توسعه دهید، می توانید از این اقدام نیز بهره مند شوید.

همانطور که می دانید، اخذ مجوز خوداشتغالی در حال حاضر یک فرآیند پیچیده و خسته کننده است، به خصوص برای خارجی هایی که می خواهند یک کسب و کار غیر نوآورانه در کشور راه اندازی کنند.

هدف این اصلاحات تشویق خوداشتغالی است، به این معنی که هنگام ارزیابی مجوزهای اقامت و خوداشتغالی، با توجه به شرایط هر مورد، انعطاف بیشتری وجود خواهد داشت.

تمدید کارت های اقامت اولیه با اعتبار ۴ سال

تمدید کارت اقامت اولیه اکنون بسیار ساده تر، آسان تر و سودمندتر است.

3 ماه کار در طول سال (به جای 6) و اینکه بتوانید ثابت کنید که فعالانه به دنبال کار بوده اید.

اما مهمتر از همه این است که تمدید به جای 2 سال قبل در مجموع 4 سال خواهد بود. برای ویزای خود به صورت آنلاین در کنسولگری اسپانیا می توانید اقدام کنید.

حتی اگر 2 سال مورد نیاز در اسپانیا حفظ شود، لازم است حداقل 15 ساعت در هفته در محاسبه یک سال کار کرده باشید، یا 30 ساعت در هفته در دوره 6 ماهه.

آوردن فرزندان خود به اسپانیا آسان تر خواهد بود!

الحاق خانواده از نظر الزامات اقتصادی تغییر مهمی خواهد داشت که به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

اگر می‌خواهید فرزندانتان را به اسپانیا بیاورید، می‌ توان با در نظر گرفتن بهترین منافع خردسال، مبلغ اقتصادی را برای نمایش کاهش داد.

بنابراین، تنها دریافت حقوقی برابریا بالاتر با حداقل دستمزد، که در حال حاضر 1000 یورو است.

مدت زمان تمدید طولانی تر کارت های الحاق خانواده، از این پس با این اصلاح جدید، تمدید کارت اقامت شما که از طریق الحاق خانواده به دست آمده است مزایای بیشتری را در پی خواهد داشت. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قوانین مهاجرت به اسپانیا به این صفحه بروید.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه