مزایا و معایب مهاجرت به اسپانیا

تصویر-مزایا-و-معایب-مهاجرت-به-اسپانیا-9576

مزایا و معایب مهاجرت به اسپانیا

مزایا و معایب مهاجرت به اسپانیا چیست؟ مهاجرت به اسپانیا برای کسانی که به دنبال ملک عالی هستند و به دنبال این هستند که به یکی از هیجان انگیزترین و فرهنگی ترین مکان های جهان نقل مکان کنند، رویایی است. اگرچه در مورد زندگی در اسپانیا مزایای بسیار بیشتری نسبت به معایب وجود دارد، ما موارد اصلی را که می‌خواهید هنگام برنامه‌ریزی نقل مکان به آنها فکر کنید، در ادامه بررسی می کنیم.

جوانب مثبت زندگی در اسپانیا

کشاورزی و غذا

اگر اهل غذا هستید، اسپانیا ترکیبی فوق العاده از غذاهای لذیذ و منطقه ای است. هر شهر برای انتخاب غذاهای لذیذ خود شناخته شده است. این کشور صنعت کشاورزی بزرگی نیز دارد و بسیاری از غذاهایی که در رستوران‌ها و خواربارفروشی‌ها پیدا می‌کنید، به صورت محلی تولید می‌شوند. به لطف آب و هوای عالی اسپانیا، شما همچنین می توانید باغ خود را راه اندازی کنید و محصولات خود را در تمام طول سال پرورش دهید.

متوجه خواهید شد که بسیاری از افرادی که در اسپانیا ملاقات می کنید دوستانه و خوش برخورد هستند و جذب و دوست یابی در اسپانیا چندان دشوار نخواهد بود. همچنین مهاجران زیادی در اسپانیا هستند که ممکن است مهاجرت را برایتان آسان تر کنند.

به نظر می رسد بسیاری از شهرهای اسپانیا در تمام طول روز و شب را جشن می گیرند. در خیابان‌های شهر قدیمی قدم بزنید تا گل‌های درخشان را ببینید، موسیقی شادی ‌بخش بشنوید و با بقیه جمعیت دور هم جمع شوید. همچنین کلاب و میخانه ها تا دیروقت باز می مانند، حتی در طول هفته.

تصویر-مزایا-و-معایب-مهاجرت-به-اسپانیا-9576

فعالیت در فضای باز

اسپانیا بهترین سواحل جهان را دارد، با فرصت‌های فراوانی که می‌توانید در شنا، قایقرانی یا ورزش‌های آبی امتحان کنید. با تمرکز قوی بر سلامت و تندرستی، اکثر شهرهای اسپانیا فرصت های تناسب اندام زیادی از جمله مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری دارند.

آب و هوا اسپانیا

اسپانیا به دلیل آب و هوای فوق العاده اش شناخته شده است و شما احتمالاً از 300 روز آفتابی یا بیشتر در سال لذت خواهید برد. در حالی که برخی از شهرها شاهد بارش برف هستند، زمستان در بیشتر مناطق اسپانیا به ندرت سرد است. تابستان ها گرم است و بارندگی کمی دارد، به این معنی که می توانید تقریباً هر روز از آفتاب و گرما استفاده کنید.

معایب زندگی در اسپانیا

هنگام مهاجرت به اسپانیا، مدارک زیادی برای تکمیل وجود دارد و باید انتظار داشته باشید که چندین روز را برای ثبت نام در دفاتر مختلف صرف کنید.

بیشتر بخوانید(نرخ سوخت در اسپانیا،بیمه سلامت در اسپانیا)

مانع زبان

تعداد کمی از مردم در اسپانیا به زبان انگلیسی مسلط صحبت می کنند، بنابراین شما باید این زبان را یاد بگیرید، به خصوص اگر می خواهید به دنبال شغل باشید. همچنین دانستن زبان در حین نقل مکان بسیار مهم است، اگر مانع زبانی وجود داشته باشد، فرآیند مهاجرت دشوار خواهد بود.

زندگی در اسپانیا کمی کندتر پیش می رود، که مسلماً بخشی از جذابیت این کشور است. با این حال، اگر بسیاری از افراد و کسب و کارها از یک برنامه دقیق پیروی نمی کنند، تعجب نکنید.

اگرچه کارگران در اسپانیا از حقوق مناسب و حمایت های شغلی برخوردار هستند، فرهنگ کار در اسپانیا جای زیادی برای بهبود دارد. اسپانیایی‌ها نسبت به همسایگان اروپایی خود ساعت‌های کمتری می‌خوابند و روزهای طولانی‌تری کار می‌کنند، اما بهره‌وری کمتری دارند.

ناهارهای طولانی، استراحت های کوچک زیاد و زمان صرف شده برای چت کردن با همکاران منجر به بهره وری پایین و ساعات کاری طولانی می شود. ساعات کاری از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر یا از 10 صبح تا 7 بعد از ظهر برای مشاغل اداری متغیر است، در حالی که مغازه ها از 9 صبح تا 2 بعد از ظهر و سپس دوباره از 5 تا 8 بعد از ظهر باز هستند.

ماه آگوست در اسپانیا شلوغ است و مناطق ساحلی می توانند مملو از گردشگران شوند. با این حال، به یاد داشته باشید که گردشگری به معنای فرصت های عالی است و مشاغل بیشتری در دسترس هستند.

مطالب بیشتر(دانستنی های اسپانیا برای زندگی و مهاجرت،قیمت خانه در اسپانیا)

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه