مراکز خرید اسپانیا

مراکز خرید اسپانیا

مراکز خرید اسپانیا

اسپانیا یکی از مقاصد گردشگری و توریستی در دنیاست که شما با گشت و گذار در خیایان ها می توانید از دیدن ساختمان ها و بناهای قدیمی لذت ببرید. یکی از تفریحات مسافران و گردشگران می تواند رفتن به مراکز خرید باشد و جالب است بدانید که بسیاری از مراکز خرید اسپانیا دارای تفریحاتی مانند سینما، رستوران و مکان های تفریحی هستند و شما می توانید علاوه بر خرید از برندهای معتبر با قیمت مناسب، تفریحات دیگری را نیز داشته باشد. در این مقاله قصد داریم به معرفی مراکز خرید اسپانیا بپردازیم.

مراکز خرید اسپانیا

معروف ترین مراکز خرید اسپانیا

• مرکز خرید La Gavia

مرکز خرید La Gavia در مادرید، یکی از بهترین و محبوب ترین پاساژها در اروپاست که بسیار شیک و لوکس است و اگر به دنبال مبلمان یا وسایل تزئینی با قیمت مناسب هستید، این مرکز خرید را از دست ندهید. در این مرکز خرید هم چنین می توانید انواعی از پوشاک زنانه و مردانه، اسباب بازی کودک را خریداری کنید و برای غذا به رستوران Five Guys که در این مرکز خرید افتتاح شده، بروید.

• مرکز خرید Madrid Xanada

این مرکز خرید در جنوب غربی اسپانیا قرار دارد و جزء یکی از بهترین مراکز خرید کشور است که مجهز به پیست اسکی، سینما، رستوران و زمین گلف و بولینگ نیز می باشد. پیشنهاد می کنیم دیدن معماری فوق العاده این مرکز خرید را از دست ندهید.

• مرکز خرید Diagonal Mar

این مرکز خرید تقریبا 200 فروشگاه دارد و شما می توانید بهترین اجناس لوازم خانگی و بهداشتی را تهیه کنید و از برندهای معتبر آدیداس و لاکوست خرید ایده آلی داشته باشید. این مرکز خرید هم چنین دارای رستوران و فود کورت است که می توانید از خوردن غذاهای محلی و بین المللی لذت ببرید و بعد از آن به تفریحاتی مانند بولینگ یا رفتن به سینما بپردازید.

• مرکز خرید Principe Pio

معروف ترین مرکز خرید مادرید که در قلب شهر قرار دارد و وسعت و بزرگی آن در حدی است که می تواند یک روز کامل وقت شما را پر کند. این مرکز خرید هم چنین دارای رستوران های زنجیره ای معروف و سالن های سینما می باشد.

• مرکز خرید Glories

مرکز خریدی بزرگ که دارای سوپر مارکت، فروشگاه های مختلف و مواد غذایی است و شما در فودکورت ها و رستوران ها می توانید از خوردن غذاهای مختلف گیاهی و غیر گیاهی لذت برید. این مرکز خرید دارای فضای باز است و این امکان برای شما فراهم شده تا بتوانید در محیطی با نور و هوای طبیعی، خرید خود را انجام دهید.

• مرکز خرید Parquesue

این مرکز خرید نیز در شهر مادرید قرار دارد و آن چه که نظر بسیاری از مسافران را به خود جلب می کند، فروشگاه بزرگ اپل است که شما به راحتی می توانید گوشی مورد علاقه تان را خریداری کنید، به علاوه این که انواعی از پوشاک ها و زیور آلات برند در این مرکز خرید به فروش می رسند.

• مرکز خرید Las Arenas

این مرکز خرید به گونه ای معماری شده که از بیرون مانند یک بنای تاریخی به نظر می رسد و قدمت آن در حدود سال 1900 است که بعدها بازسازی می شود و در سال 2011، به صورت مرکز خرید و تجاری در می آید. شما در این مرکز خرید می توانید از امکاناتی مانند سینما، سالن ورزشی، رستوران و موزه راک استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم دیدن بنای قدیمی را از دست ندهید.

• مرکز خرید El Corte Ingles

این مرکز خرید، بزرگ ترین مرکز زنجیره ای است که در سراسر بارسلونا گشترش یافته و یکی از بهترین مراکز خرید برای تهیه لباس و لوازم آرایشی و لوازم جانبی می باشد. اگر قصد خرید دسته جمعی دارید، می توانید با رفتن به این مرکز خرید کلیه لوازم مورد نیاز خود را پیدا کنید.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه