مراحل راه اندازی یک شرکت در اسپانیا

تصویر-مراحل-راه-اندازی-یک-شرکت-در-اسپانیا-9980

مراحل راه اندازی یک شرکت در اسپانیا

مراحل راه اندازی یک شرکت در اسپانیا  چگونه است؟آیا قصد مهاجرت به اسپانیا را دارید؟ آیا اطلاعی در این رابطه ندارید؟ اسپانیا و شهرهایی مانند بارسلونا و مادرید به مراکز بین المللی جذب استعداد و سرمایه گذاری برای استارت آپ ها و کسب و کارهای تازه ایجاد شده تبدیل شده اند. این کشور یکی از بهترین مکان‌ها برای راه‌اندازی شرکت شما است، نه تنها به دلیل شرایط مثبت بازار، بلکه به دلیل استانداردهای بالای زندگی که کشور ارائه می‌دهد. با ما همراه شوید تا در رابطه با مراحل راه اندازی یک شرکت در اسپانیا اطلاعات کافی به دست آورید.

مراحل مورد نیاز و گزینه های راه اندازی ثبت شرکت در اسپانیا کدامند؟

در این راهنمای جامع برای کسب و کار، ما 8 مرحله برای راه اندازی و ثبت شرکت در اسپانیا به عنوان یک خارجی را بررسی خواهیم کرد، شامل تمام جزئیاتی که باید بدانید تا بتوانید بدون دردسر در این فرآیند پیمایش کنید.

فرآیند راه اندازی یک شرکت در اسپانیا به عنوان یک خارجی کاملاً واضح است.

شماره NIE خود را دریافت کنید

NIE شماره شناسایی اولیه ای است که هر خارجی در اسپانیا برای انجام هر نوع روند قانونی به آن نیاز دارد و این در مورد خرید ملک، خرید خودرو، اخذ اقامت یا راه اندازی شرکت صادق است.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دریافت اقامت اسپانیا برای فرزندان خردسال به این صفحه بروید. 

از این رو، بدون NIE معتبری که شما را شناسایی می کند، نمی توانید تمام اسناد مختلف قانون اساسی را امضا کنید. هر یک از شرکا (و مدیران) شرکت باید دارای شماره NIE باشد.

لازم به ذکر است که اگر قبلاً مقیم هستید و دارای مجوز اقامت معتبر در کشور (یا ویزای دانشجویی) هستید، از قبل شماره NIE خود را دارید (در TIE خود چاپ شده است) بنابراین نیازی به انجام کاری در این مرحله ندارید.

اگر مقیم نیستید (شما در اسپانیا نیستید و برای اقامت اقدام نکرده اید)، ابتدا باید شماره NIE خود را درخواست کنید.

بیشتر بخوانید:

مهاجرت به اسپانیا با خرید ملک

مهاجرت با کار در اسپانیا

تصویر-مراحل-راه-اندازی-یک-شرکت-در-اسپانیا-9980

درخواست نام شرکت

هنگامی که شماره NIE خود را دریافت کردید، باید نام شرکت خود را از اداره ثبت تجاری شرکت ها درخواست کنید.

شما باید 5 نام بالقوه برای کسب و کار خود به ترتیب اولویت پیشنهاد دهید.

تا زمانی که هیچ یک از آن نام های پیشنهادی قبلاً انتخاب نشده باشد، اداره ثبت یک نام به شما اعطا می کند.

یکی  از این اسامی، در لیست پیشنهادی شما رتبه بالاتری دارد، اما با توجه به کسب و کار و سایر شرکت‌های موجود، دارای تناقض کمتری است. بنابراین ، آنها اختیار تصمیم گیری را دارند.

این فرآیند از طریق یک درخواست رسمی به صورت آنلاین انجام می شود،در حالت ایده آل شما یک وکیل در کنار خود دارید که این قسمت را مدیریت می کند، و می تواند تقریباً 24 تا 48 ساعت طول بکشد.

در صورتی که نام قبلاً گرفته شده باشد، به شما اطلاع داده می شود و باید دوباره درخواست دهید.

یک حساب بانکی تجاری باز کنید

با نام شرکت اخیراً اعطا شده، NIE و پاسپورت خود، باید یک حساب بانکی تجاری باز کنید.

این حساب باید حداقل دارای سرمایه 3000 یورو باشد، در غیر این صورت، بعداً نمی توانید از آن برای راه اندازی کسب و کار استفاده کنید.

این 3000 یورو حداقل سرمایه قانونی مورد نیاز قانون برای راه اندازی یک شرکت است.

با این وجود، در برخی موارد، می‌توانید به جای آن از دارایی‌هایی با ارزش مشابه استفاده کنید. در نهایت شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از مشاور املاک دریملند کمک بگیرید. به خاطر داشته باشید که این بسیار پیچیده است و برای لذت بردن از افتتاح کسب و کار راحت تر، استفاده از پول نقد توصیه می شود.

اگر بیش از یک سهامدار وجود داشته باشد، هر سهامدار باید مبلغی را که مربوط به درصدی است که در کسب و کار دارند در این حساب بانکی تجاری قرار دهد.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه