مراحل حمل و نقل کالا در اسپانیا

مراحل حمل و نقل کالا در اسپانیا0003

مراحل حمل و نقل کالا در اسپانیا چیست ؟ اسپانیا جزء کشورهای عضو اتحادیه اروپاست و به دلیل موقعیت جغرافیایی خوبی که دارد، افراد بسیاری این کشور را به عنوان یک مقصد برای مهاجرت و اقامت انتخاب می کنند. این در حالی است که بسیاری از افراد قصد انجام واردات و صادرات به این کشور دارند و یا می خواهند بعد از مهاجرت شان، یک سری اسباب یا کالاهای خود را منتقل کنند که این کار قوانین خاصی دارد که شما باید به عنوان فردی که در اسپانیا زندگی می کنید، از آن ها آگاهی داشته باشید.

قوانین انتقال اسباب در اسپانیا

برای انتقال اسباب و کالاها باید این را در نظر داشته باشید که هر فرد تنها می تواند حداکثر 30 کیلوگرم بار را با هوایپما جابجا کند. شما می توانید هزینه اضافه بار را قبل از سفر خود به باربری فرودگاه امام پرداخت کنید، در غیر این صورت اگر هنگام پرواز اضافه بار داشته باشید، جریمه را باید پرداخت کنید. برای این کار، شما می توانید قبل از سفر خود با کارشناسان ما در دریملند تماس بگیرید تا مشاوره های لازم را دریافت کنید.

روش های حمل و نقل کالا در اسپانیا

حمل و نقل کالا در اسپانیا می تواند از راه های دریایی، زمینی و هوایی انجام شود. در روش هوایی، کالاها به فرودگاه بین المللی باراخاس در مادرید و فرودگاه بین المللی بارسلونا به همین نام و از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی ارسال می شود که این روش مناسب افرادی است که عجله دارند و می خواهند وسایل شان هر چه سریع تر به دست شان برسد.

مراحل حمل و نقل کالا در اسپانیا0004

در روش دریایی از طریق بنادری مانند بندر بارسلون، بندر والنسیا و بیلبائو و از طریق بنادر ایران ارسال می شود. در روش زمینی نیز توسط کریرهای اسپانیایی، آلمانی یا بلغاری انجام می شود و مدت زیادی طول می کشد تا بار به دست شما برسد.

حمل و نقل کالا در اسپانیا چه مراحلی دارد؟

مهم ترین مرحله برای ارسال کالا و حمل و نقل به اسپانیا، بسته بندی است که داخل پالت چوبی یا فلزی قرار داده می شوند تا آسیبی متوجه وسایل شما نشود. مراحل ارسال بار به این صورت است که اگر زمینی باشد، کالای شما بیمه می شود و از طریق کوتاه ترین مسیرهای موجود به مقصد و به دست شما می رسد. که در این روش، بارها ابتدا به گمرگ غرب تحویل داده می شوند و بعد از بررسی آن توسط سگ های مواد یاب، پلمپ و آماده ارسال خواهد شد.

در روش هوایی، ابتدا بار با یک خاور، وانت و یا هر نوع وسیله نقلیه به فرودگاه امام می رود و بعد از آن به یکی از فرودگاه های اسپانیا می رسد. در این روش، بارها داخل فرودگاه ایران و از طریق X-Ray اسکن شده و سپس آماده ارسال می شوند.

در روش دریایی، بار به صورت فله ای، فول کانتینر و گروپاژ و از طریق بندر به یکی از بنادر اسپانیا ارسال می شود.

هزینه حمل و نقل کالا در اسپانیا

هزینه حمل و نقل کالا در اسپانیا با توجه به موارد زیر تعیین می شود:

  • هزینه بسته بندی کالا
  • هزینه ارسال تا فرودگاه امام یا بندر
  • هزینه های مربوط به تخلیه و و گرفتن بار و انبارداری
  • هزینه های گمرک

عقد قرارداد همراه با جزئیات مالی، بیمه، ارسال و تخلیه بار را به همکاران و کارشناسان ما بسپارید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر مقالات کشور اسپانیا برای زندگی و هزینه مهاجرت به اسپانیا را نیز مطالعه کنید.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه