قوانین عجیب و غریب در اسپانیا

تصویر قوانین عجیب و غریب در اسپانیا-5489

قوانین عجیب و غریب در اسپانیا

قوانین عجیب و غریب در اسپانیا کدامند ؟ آیا شما هم از قوانین عجیب و غریب در اسپانیا اطلاعی ندارید؟ در تمام کشور ها، ما با مجموعه ای از قوانین زندگی می کنیم. با این وجود، گاهی ممکن است این قوانین منسوخ شوند، زیرا در پاسخ به یک مشکل منحصر به فرد ایجاد شده اند، و پس از حل شدن آن موضوع یا سپری شدن دوره ای که در آن ایجاد شده اند، کاملا پوچ می شوند.

  قانون عجیب اسپانیا

درست مانند سایر کشورهای جهان ،مقررات محلی، اغلب منشأ قوانین عجیب و غریب در اسپانیا هستند! اقدامات آنها، مانند گذشته، معمولا واکنشی به مشکلی است که می خواهند حل کنند. هر چقدر هم که فکر می کنید این قوانین احمقانه هستند، باید هنگام سفر به اسپانیا به آنها احترام بگذارید!

وقتی برای اولین بار به یک کشور سفر می کنید، باید از قوانین و مقررات فرهنگی آن، آگاهی داشته باشید تا از هرگونه سوء تفاهم جلوگیری کنید. مشاور املاک دریملند، فهرستی از برخی از عجیب ‌ترین و غیرمعمول ‌ترین قوانین اسپانیا از نظر خارجی‌ها تهیه کرده است.  امیدواریم برای کسانی از شما که قصد سفر به کشور شگفت انگیز اسپانیا را دارند مفید واقع شود.

دومینو و تاس در تراس بارها مجاز نیستند و توسط قانونی کنترل می شود که سعی در کاهش سر و صدا دارد و ایستادن نزدیک میزها هنگام خوردن یا آشامیدن ممنوع است!

بیشتر بخوانید در مورد قوانین عجیب و غریب در اسپانیا:

کدام ویزای طلایی برای سرمایه گذاری بهتر است؟

هزینه های ویزای اسپانیا

یافتن اشیای قیمتی با حفاری در سطل زباله، برای شما هزینه ای در حدود 750 یورو خواهد داشت.

همچنین، گدایی با سگ در مادرید غیرقانونی است، اما اگر سگی همراه نباشد، گدایی غیرقانونی نیست!

اگر طرف بازنده،یک مؤسسه مالی باشد، شما حق اعتراض به حکم را دارید، اما اگر صاحب آن مجازات ‌کننده باشد، نه!

برخی از قوانین ضد وندالیسم شهرداری ها مقررات بسیار خوبی را برای نسل های آینده به جا گذاشته اند. دوی سرعت، پرش، اسکیت سواری یا رقص با ضربه زدن در مناطق عمومی یا خصوصی غیرقانونی است. عشق ورزی در یک وسیله نقلیه متحرک در گرانادا و ولز نیز ممنوع می باشد.

آواز خواندن در ملاء عام در چندین شهر اسپانیا مانند مادرید، والنسیا و زامورا ممنوع است. همچنین مصرف غذا یا نوشیدنی در ملاء عام در والنسیا  نیز خلاف قانون است.

تصویر قوانین عجیب و غریب در اسپانیا-5489

شهرداری‌های ساحلی اغلب مجموعه‌ای از مقررات خود را پشت سر می‌گذارند. ساخت قلعه های شنی در تنریف، مانند بازی با بیل و سایر فعالیت های مشابه در مالاگا، خلاف قانون است، و در بسیاری از مناطق، سگ ها مجاز نیستند.

شما اجازه ندارید در اسپانیا نام های قابیل، یهودا یا لنین را به فرزندتان بدهید!

شما نمی توانید روی عرشه پشت بام خود یک دستشویی داشته باشید!

در اسپانیا، پادشاه این قدرت را دارد که هر قانونی را که صلاح می‌داند بشکند، و از قانون و هر گونه مجازانی مصون است!

قوانین عجیب و غریب در اسپانیا(قانون جامع ضد تبعیض اسپانیا)

پس از یک روند طولانی قانونگذاری، قانون جامع رفتار برابر و عدم تبعیض در اسپانیا تصویب شد.

این قانون شامل زمینه های جدید تبعیض، مانند تولد، نژاد یا منشاء قومی، جنسیت، مذهب یا اعتقاد، سن، ناتوانی، گرایش یا هویت جنسی ، بیماری و وضعیت سلامت، وضعیت سرولوژیکی، ویژگی های ژنتیکی، زبان، وضعیت اجتماعی و اقتصادی است . این قانون همچنین تبعیض چندگانه و متقاطع، تبعیض از طریق انجمن ، عدم رعایت اقدامات مثبت ناشی از تعهدات هنجاری یا متعارف، یا انکار اقدامات سازگارانه معقول و همچنین تلافی جویانه را به عنوان اشکال تبعیض معرفی می کند.

به همین ترتیب، این بخش از قانون ایجاد یک نهاد جدید برابری را پیش‌بینی می‌ کند.

شما می توانید برای اطلاع از قوانین خاص اسپانیا  و قوانین عجیب و غریب در اسپانیا همین حالا به این لینک مراجعه کنید.

قانون جامع تضمین آزادی جنسی

دولت فعلی اسپانیا که آشکارا فمینیست اعلام شده بود، با توجه به محدودیت های قانونی مندرج در قانون جزا، از جمله تعریف سوء استفاده جنسی و تجاوز جنسی، شروع به تهیه پیش نویس قانون کرد.

این قانون جدید تمایز بین تجاوز و آزار جنسی را لغو می‌کند و رضایت صریح را کلید قضاوت در مورد جرایم جنسی می‌داند، به این معنی که تنها زمانی درک می‌ شود که رضایت از طریق اعمالی که با توجه به شرایط پرونده آزادانه ابراز شده باشد، وجود دارد.

این قانون همچنین با به رسمیت شناختن حق مادران کودکان زیر سن قانونی که توسط همسر سابق خود به قتل رسیده اند برای دریافت کمک و حمایت مالی از اقدامات پیش بینی شده در پیمان دولتی، علیه خشونت جنسیتی، به خشونت های جانشین پرداخته است. علاوه بر این، پرخاشگری، آزار و اذیت خیابانی، بهره کشی جنسی، فساد خردسالان، ناقص سازی اندام تناسلی زنان، یا هرزه نگاری غیرمجاز و خشونت جنسی تلقی خواهد شد.

سیستم آموزش عمومی همچنین شامل محتوای اجباری در مورد آموزش جنسی و برابری جنسیتی در تمام مراحل آموزشی در اسپانیا است.

اگر شما هم تصمیم به مهاجرت به اسپانیا را دارید و در این زمینه اطلاعات کافی ندارید، وب سایت دریملند را دنبال کنید تا شما را با اسپانیا آشنا کنیم.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه