قوانین خرید ملک در اسپانیا

تصویر-قوانین-خرید-ملک-در-اسپانیا-9852

قوانین خرید ملک در اسپانیا

قوانین خرید ملک در اسپانیا چیست؟ خرید ملک در اسپانیا واقعا خوب است، اولین سوال شما قبل از خرید ملک این خواهد بود، آیا خرید ملک در اسپانیا هزینه زیادی دارد؟ ما در ادامه به بررسی هزینه خرید ملک در اسپانیا می پردازیم.

قوانین خرید ملک در اسپانیا چیست؟

NIE یک شماره شناسایی مالیاتی منحصر به فرد در اسپانیا برای افرادی است که شهروند اسپانیایی نیستند. برای خرید ملک و پرداخت مالیات های لازم به شماره NIE خود نیاز دارید! بنابراین عاقلانه است که به محض شروع به جستجوی ملک، برای این درخواست اقدام کنید.

شما می توانید آن را شخصا یا از طریق شخص ثالث دریافت کنید. می توانید آن را در اسپانیا یا در کشور خود در کنسولگری اسپانیا دریافت کنید.

قدم بعدی شما پیدا کردن یک وکیل مستقل قابل اعتماد است که در قانون زمین و مالکیت اسپانیا تخصص داشته باشد. اگر به زبان اسپانیایی روان صحبت نکنید، باید وکیلی پیدا کنید که به زبان مادری شما صحبت کند.

تصویر-قوانین-خرید-ملک-در-اسپانیا-9852

حساب بانکی باز کنید!

 با NIE و تمام مدارک خود، باز کردن یک حساب بانکی در اسپانیا آسان است. اگر از خارج از منطقه یورو خرید می کنید توجه کنید. بانک محلی شما می تواند هزینه های زیادی را برای تبدیل ارز محلی شما به یورو یا انتقال وجوه به اسپانیا دریافت کند.

آیا به وام مسکن نیاز دارید؟

اگر پاسخ مثبت است، وقت آن رسیده است که روی آن کار کنید. می توانید وام مسکن نیز بگیرید،از کشور خود، یا از اسپانیا.

شما می توانید برای اطلاع از بهترین نرخ وام مسکن اسپانیا به این صفحه بروید. 

امضای contrato de Arras

این قرارداد خرید خصوصی است که “Contrato Privado de Compraventa” نیز نامیده می شود. شما باید 10 درصد از ملک خود را ظرف 10 روز واریز کنید.

به محض انجام بررسی های قانونی لازم، شما ملزم به امضای قرارداد خرید خصوصی می شوید که در آن قیمت تمام شده ملک ذکر شده است.

برای امضای قرارداد خرید ملک به دفتر اسناد رسمی مراجعه کنید.

در مرحله تکمیل، کلیه طرف های مرتبط با خرید و فروش ملک باید جهت امضاء در دفاتر دفتر اسناد رسمی حضور یابند. این شامل وکیل شما، ارائه دهنده وام مسکن (در صورت وجود) و فروشنده یا نماینده قانونی آنها می شود. قبل از امضا، باید اطمینان حاصل کنید که درک کاملی از تمام هزینه‌های مربوطه دارید و بودجه کافی برای پوشش پرداخت‌ها، هزینه‌ها و مالیات‌ها دارید.

اگر به دنبال دریافت اقامت اسپانیا برای فرزندان خردسال  هستید از این لینک دیدن کنید. 

چگونه به عنوان یک خارجی در اسپانیا ملک بخریم؟

قبل از شروع با جنبه های قانونی خرید ملک در اسپانیا به عنوان یک خارجی. هر کسی می تواند در اسپانیا ملک بخرد اما اگر می خواهید بیش از 3 ماه در اسپانیا زندگی کنید و

اگر مقیم اتحادیه اروپا هستید یا اهل سوئیس یا نروژ هستید، مشکلی وجود ندارد. شما باید ثابت کنید که بیمه درمانی و تمکن مالی کافی برای زندگی در اسپانیا دارید.

چه کسی ملک اسپانیایی را خریداری می کند؟

شما می توانید خودتان، با شریک زندگی خود یا با اعضای خانواده یک ملک بخرید، راه های زیادی برای خرید ملک وجود دارد. برخی از افراد نزدیک به بازنشستگی نیز می توانند به خرید ملک در اسپانیا با حق انتفاع و مالکیت خالی علاقه مند شوند.

پیشنهاد نهایی برای یک سرمایه گذار پیشرفته تر می تواند خرید در شرکتی باشد که در اسپانیا یا در یک کشور خارجی وجود دارد.

در صورت خرید ملک در اسپانیا، ازدواج در برخی از کشورها مانند فرانسه، بلژیک، ایتالیا، آلمان، سوئد، کانادا، آمریکا، آمریکای لاتین و غیره، تایید وضعیت ازدواج و سیستم ازدواج بسیار مهم است.

آیا خرید ملک در اسپانیا ایده خوبی است؟

دلایل زیادی برای خرید ملک در اسپانیا وجود دارد: یکی از اولین آنها این است که املاک و مستغلات ارزان است و هزینه زندگی پایین است. اما دلایل بسیاری دیگر وجود دارد، به همین دلیل است که اسپانیا اولین مقصد گردشگری در اروپا است.

هنگام خرید ملک در اسپانیا چه مالیاتی می پردازید؟

مالیات برای خرید ملک در اسپانیا بسته به این واقعیت است که فروش مجدد یا ساخت جدید است. هر منطقه در اسپانیا و همچنین برخی از مقامات مالیاتی، قانون کلی این است که مالیات بین 10 تا 15 درصد است.

خرید خانه در اسپانیا چقدر طول می کشد؟

خرید خانه در اسپانیا را می توان در یک روز انجام داد. اما اگر می خواهید یک بررسی مناسب انجام دهید و اگر می خواهید وام مسکن داشته باشید باید حدود 10 هفته باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین املاک دریملند مشورت کنید.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه