شهر آلمریا اسپانیا

شهر آلمریا اسپانیا

شهر آلمریا اسپانیا برای زندگی چگونه است؟ آلمریا شهری است که در جنوب شرقی اسپانیا در اندلس واقع شده است و ساحل مدیترانه ای و بسیار زیبایی دارد و در واقع به عنوان یک شهر ساحلی شناخته می شود. ممکن است آلمریا شهر چندان شناخته شده ای در اسپانیا نباشد، اما برای خیلی از توریست هایی که به اسپانیا سفر می کنند، دیدن از همین شهرهای کوچک و آثار و بناها می تواند جالب باشد. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با شهر آلمریا اسپانیا آشنا شوید.

هر آنچه که از شهر آلمریا اسپانیا باید بدانید

شهر آلمریا یک استراحتگاه در سواحل مدیترانه ای اسپانیا است که در بخش جنوبی اندلس قرار دارد. این شهر توسط اعراب و در قرن دهم بنا شده و به دلیل داشتن سواحل خیره کننده و آب و هوای مدیترانه مورد استقبال مسافران و توریست ها قرار گرفته است. جالب است بدانید که این شهر روند پیشرفت کندی داشته و شهر در سکوت و آرامش به سر می برد تا زمانی که فستیوال ها شروع شوند. فراموش نکنید که آلمریا بناهای تاریخی دارد که دیدن از آن ها را نباید از دست داد.

آب و هوای آلمریا اسپانیا

آلمریا آب و هوای مدیترانه ای و نسبتا گرمی دارد و حتی زمستان ها دما به زیر صفر نخواهد رسید، به همین خاطر شما هر زمان که از آلمریا دیدن کنید می توانید از رفتن به دریا لذت ببرید. در تابستان روزها از سی درجه سانتی گراد هم بیشتر می شود و حتی ممکن است برخی روزها به چهل درحه هم برسد. فصل سرد آلمریا از ماه نوامبر تا مارس است که سردترین دمای آن می تواند هشت درجه سانتی گراد بالای صفر باشد. با این حال، بهترین زمان برای سفر به آلمریا، اواخر ماه آوریل تا اواسط جولای می باشد.

شهر آلمریا اسپانیا

کیفیت زندگی در آلمریا اسپانیا

کیفیت زندگی در آلمریا از شرایط مطلوبی برخوردار است و شاخص امنیت در این شهر کاملا بالاست و شما می توانید خدمات بهداشتی درمانی خوبی را دریافت کنید. در خصوص هزینه زندگی در آلمریا هم باید بگوییم که هزینه زندگی برای یک خانواده چهار نفره بدون در نظر گرفتن اجاره خانه، چیزی در حدود 2000 تا 3000 دلار خواهد بود و در کل، هزینه های زندگی چندان بالا نیست و مردمان این شهر در رفاه و آسایش زندگی می کنند.
شهر آلمریا یکی از مکان های محبوب برای خرید ملک در اسپانیا است، به خصوص افرادی که زندگی در محیط های آرام و ساحلی را ترجیح می دهند.

تفریحات شهر آلمریا اسپانیا

شما در شهر آلمریا می توانید از تفریحات آبی نهایت استفاده را داشته باشید . افرادی که به این شهر سفر می کنند، غواصی، کایت سواری، موج سواری و کایاک سواری را در برنامه های خود قرار می دهند و دهکده لاس نگرا در پارک کابودگاتا بهترین مکان برای غواصی و ماهیگیری است. کایاک سواری، یک مسیر سه ساعت دارد که تمام اقدامات ایمنی به توریست ها آموزش داده می شود و شما در این سفر می توانید از صخره های پارک ملی هم دیدن کنید.
افرادی که طرفدار خرید هستند، نباید انتظار داشته باشند که با مرکز خریدهای لوکس روبرو باشند اما می توانید برخی از برندها را در بوتیک ها پیدا کنید. خوردن غذاهای محلی آلمریا را نباید از دست داد و میگا یک وعده غذایی بسیار مقوی است که از غلات، ماهی، سبزیجات و گوشت تشکیل شده و خوردن آن در کنار دریا یا هوای بارانی بسیار لذت بخش خواهد بود. پیمنتون، دیگر غذای دریایی آلمریا است که سبک مدیترانه ای دارد و از سبزیحات و فلفل و ماهی درست می شود و معمولا همراه با سوپ سرو خواهد شد. در کل، شما در آلمریا می توانید طعم واقعی غذاهای دریایی را بچشید.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه