شغل های پردرآمد در اسپانیا

High paying jobs in Spain

شغل های پردرآمد در اسپانیا

اسپانیا از جمله کشورهایی اروپایی است که طی سال های اخیر به تعداد مهاجران آن اضافه شده است و روش های مختلفی برای مهاجرت به این کشور در دسترس است که با توجه به پیشرفت های اقتصادی که این کشور داشته، بسیاری از افراد به فکر یافتن شغل مناسب و گرفتن تائیدیه کاری از کارفرمای معتبر هستند که بتوانند ویزای کاری دریافت کنند. اما اگر قصد دارید از این طریق برای مهاجرت اقدام کنید، باید آگاهی کاملی از مشاغل و درآمدها داشته باشید تا بتوانید آینده بهتری را برای خود بسازید. در این مقاله ما به بررسی شغل های پردرآمد در اسپانیا خواهیم پرداخت.

یافتن شغل در اسپانیا

مادرید و بارسلونا از جمله بزرگ ترین شهرهای اسپانیا هستند که با این که هزینه های زندگی بالایی دارند، اما سطح حقوق ها بالاست و البته این را هم باید در نظر داشته باشید که نرخ بیکاری در این شهرها نیز بالاست. مالاگا و والنسیا نیز از دیگر شهرهایی هستند که شما می توانید در زمینه گردشگری و حمل و نقل شغل مناسب خود را پیدا کنید. سطح درآمد ماهانه در اسپانیا قابل قبول است و به دلیل پایین بودن هزینه های زندگی، افراد عمدتا در رفاه زندگی می کنند.

روزهای کاری در اسپانیا از دوشنبه تا جمعه است و نیاز است که شما 40 ساعت در هفته کار کنید. درآمد ماهانه در حدود 1060 تا 11400 یورو است که متناسب با نوع شغل و سابقه کاری که دارید، متفاوت خواهد بود و قطعا هر چه سواد و تحصیلات بالاتر و مرتبط تری داشته باشید، می توانید شغل پردرآمدتری پیدا کنید. توجه داشته باشید که شما برای یافتن کار در اسپانیا، باید به زبان اسپانیایی تسلط داشته باشید.

High paying jobs in Spain

معرفی شغل های پردرآمد در اسپانیا

شغل های درآمدساز در اسپانیا به شرح زیر هستند:

 • مهندس IT

افرادی که مهندس IT هستند و سابقه کار و فعالیت در زمینه برنامه نویسی، نرم افزار، توسعه IOS و اندروید دارند، می توانند به طور تقریبی در حدود 2500 تا 7010 یورو درآمد ماهانه داشته باشند.

 • وکیل

افرادی که مدرک کارشناسی حقوق دارند و در کانون وکلا ثبت نام کرده باشند، می توانند برای ویزای کاری اسپانیا اقدام کنند. توجه داشته باشید که شما حتما باید در کانون وکلای دادگستری اسپانیا واقع در منطقه اقامت خود ثبت نام کنید و بعد از آن اجازه کار و فعالیت در هر نقطه ای از اسپانیا را خواهید داشت. حقوق ماهانه وکلا در حدود 3380 تا 10100 یورو می باشد.

 • پزشک

اسپانیا از سیستم بهداشت و درمان بسیار عالی برخوردار است، از این رو در تمام زمینه های پزشکی به افراد متخصص و ماهر نیاز دارد، به خصوص افرادی که در زمینه مراقبت از سالمندان و یا کودکان فعالیت می کنند. میزان درآمد پزشکان در اسپانیا ماهانه در حدود 4880 تا 14700 یورو می باشد.

 • مهندس مکانیک

مهندسین مکانیکی که در این زمینه تخصص و سابقه کاری مرتبط داشته باشند، می توانند بعد از گرفتن تائیدیه از کارفرما، حقوق ماهانه 1370 تا 4020 یورو داشته باشند.

 • مدیر فروش

مدیران فروشی که اطلاعات کافی در خصوص بازارهای کاری و مالی دارند و می توانند از این جهت، سود اقتصادی برای شرکت ایجاد کنند و از طرفی، مدرک تحصیلی و سابقه کاری مرتبط هم دارند، می توانند برای ویزای کاری در این زمینه اقدام کنند. حقوق ماهانه این افراد در حدود 1340 تا 7080 یورو می باشد.

 • متخصص ارتودنسی

متخصصین ارتودنسی و جراحان فک و صورت، می توانند مجوز کار و فعالیت در اسپانیا دریافت کنند و نکته قابل توجه این است که حتما باید مدرک C1 اسپانیایی داشته باشند و مدرک آن ها مورد تائید وزارت بهداشت اسپانیا قرار بگیرد. حقوق ماهانه متخصصین ارتوپدی 2730 تا 8040 یور می باشد.

دیگر مشاغل پرآمد در اسپانیا

اسپانیا هم چنین به افرادی با تخصص های زیر نیاز دارد که همگی درآمد بالایی دارند:

 • مشاور مدیریت دارایی
 • مدیر عامل
 • مدیر مالی بیمه
 • مهندسی مدیریت پروژه
 • مدیر بازاریابی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص روش های مهاجرت به اسپانیا و ویزای کاری با کارشناسان ما در دریملند در تماس باشید.

بیشتر بخوانید:

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه