شرایط و الزامات ورود به اسپانیا در سال 2023

تصویر-شرایط-و-الزامات-ورود-به-اسپانیا-در-سال-2023-9343

شرایط و الزامات ورود به اسپانیا در سال 2023

شرایط و الزامات ورود به اسپانیا در سال 2023 چیست؟ اسپانیا یکی از مقاصد برتر جهان برای خارجیان از سراسر جهان است، هم برای کسانی که به گردشگری مشغول هستند و هم برای کسانی که قصد اقامت طولانی مدت دارند.

نحوه ورود به اسپانیا در سال 2023

اولین چیزی که برای ورود به اسپانیا در سال 2023 باید در نظر داشته باشید این است که باید دو مجموعه الزامات مختلف را رعایت کنید.

در حالی که تا کنون خارجی ها فقط باید شرایط تحمیل شده در سطح مهاجرت را در نظر می گرفتند (مثلا نیاز به دریافت ویزای توریستی)، اکنون الزامات بهداشتی نیز نقش مهمی ایفا می کند.

بنابراین، برای اطمینان از ورود موفقیت آمیز، باید مطمئن شوید که تک تک الزاماتی را که در زیر خواهیم بررسی کرد، برآورده کنید.

به خاطر داشته باشید که این موارد هم در هنگام فرود و هم با ورود به قلمرو اسپانیا و حتی قبل از خروج، زمانی که هنوز در کشور مبدا خود هستید تأیید می شود.

 

تصویر-شرایط-و-الزامات-ورود-به-اسپانیا-در-سال-2023-9343

 

شرایط بهداشتی برای ورود به اسپانیا

در زیر ما الزامات بهداشتی را که در حال حاضر برای خارجی هایی که قصد ورود به اسپانیا را دارند، تجزیه و تحلیل می کنیم.

آیا در حال حاضر برای ورود به اسپانیا به PCR نیاز دارم؟ در حال حاضر بله. چه از یک کشور اتحادیه اروپا یا یک کشور ثالث باشید، به آزمایش PCR با نتیجه منفی نیاز خواهید داشت.

اگر اطلاعی در رابطه با ویزای تجاری اسپانیا ندارید از این صفحه کمک بگیرید.

شرایط ورود مهاجرت به اسپانیا

نشان دهید که در طول اقامت خود از امکانات اقتصادی کافی برای حمایت از خود برخوردار هستید.

علاوه بر این، باید بررسی کنید که آیا کشور شما برای ورود به عنوان توریست به ویزای شینگن نیاز دارد یا خیر. در صورت نیاز به دریافت این ویزا، باید این کار را در کنسولگری اسپانیا واقع در کشور مبدا خود انجام دهید، جایی که باید تمام الزامات موجود در این بخش را ثابت کنید و در صورتی که به آن نیاز نداشته باشید، این الزامات هنگام فرود در اسپانیا نشان داده می شود.

بیشتر بخوانید:

مزایای اقامت اسپانیا

ورود به اسپانیا به عنوان بستگان یک شهروند اسپانیایی

شرایط ورود به اسپانیا

اتباع کشورهای ثالث که برای اقامت حداکثر 90 روزه برای گردشگری، تجارت، ملاقات با خانواده، درمان پزشکی، تحصیل، کارآموزی غیر کاری یا فعالیت های داوطلبانه با مدت زمان بیش از 3 ماه به اسپانیا سفر می کنند، یا برای سایر فعالیت های غیر سودمند، باید شرایط ورود تعیین شده در کد مرزی شینگن را داشته باشد.

شرایط ورود

از طریق یک نقطه عبور مجاز مرزی وارد شوید.

ارائه مدرک هویتی و یک سند مسافرتی معتبر.

در صورت نیاز ویزای مربوطه را با توجه به ملیت ارائه دهید.

ارائه مدارکی دال بر رعایت شرایط اقامت پیشنهادی و داشتن منابع مالی کافی.

اعتباربخشی تمکن مالی

بنا به درخواست مقامات ذی صلاح، مسافر باید مدارکی مبنی بر داشتن تمکن مالی کافی برای اقامت پیشنهادی یا توانایی در دستیابی قانونی ارائه دهد.

در سال 2020 حداقل مبلغ مورد نیاز 90 یورو برای هر نفر در روز است. در هر صورت و صرف نظر از مدت اقامت، مسافر باید حداقل 810 یورو یا معادل آن ارز خارجی داشته باشد.

ابزارهای اقتصادی ممکن است با ارائه وجه نقد، چک های مسافرتی، کارت اعتباری همراه با صورت حساب بانکی، دفترچه بانکی به روز یا هر منبع دیگری که مبلغ موجود را تأیید می کند، مانند صورت حساب اعتباری مربوط به کارت یا حساب بانکی، نامه های بانکی یا صورت حساب های بانکی آنلاین پذیرفته نمی شود.

اگر به دنبال مراحل راه اندازی یک شرکت در اسپانیاهستید به این صفحه بروید.

مجوز ورود

مجوز ورود به اسپانیا ممکن است به اتباع کشورهای ثالثی اعطا شود که دارای مدارک لازم، در صورت لزوم، ویزا، و تمکن مالی کافی هستند و مشمول ممنوعیت ورود نیستند و خطری برای نظم عمومی ندارند.

ممانعت از ورود

مقامات ذیصلاح از ورود اتباع کشورهای ثالثی که شرایط ورود را ندارند یا مشمول ممنوعیت ورود هستند، ممانعت می کنند. همچنین در صورتی که مسافر در 180 روز گذشته، دوره 90 روزه اقامت مجاز در منطقه شنگن را تمام کرده باشد، ممکن است از ورود رد شود.

این ها برخی از شرایط و الزامات ورود به اسپانیا در سال 2023 است که ارائه شد، برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاور املاک دریملند مشورت کنید.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه