روش های اجاره خانه در اسپانیا

روش های اجاره خانه در اسپانیا چیست؟شروع کار در اسپانیا با ملک اجاره ای یک راه عالی برای درک مکان انتخابی خود است، قبل از اینکه متعهد به خرید ملک در اسپانیا شوید بهتر است با روش های اجاره خانه در اسپانیا آشنا شوید.

اجاره ملک در اسپانیا چقدر است؟

متوسط ​​اجاره ماهانه در سراسر کشور حدود 600 یورو است.

قیمت اجاره ملک در اسپانیا بسته به موقعیت مکانی بسیار متفاوت است. اگر به مادرید نقل مکان می کنید یا می خواهید در بارسلونا زندگی کنید، آماده پرداخت هزینه های زیادی باشید.

در جنوب اسپانیا، اجاره های مقرون به صرفه تری پیدا خواهید کرد، اما اگر خارج از شهر و در یک شهر کوچکتر را انتخاب کنید، اجاره خانه ارزان تر است.

ورود به هر بازار اجاره نا آشنا ممکن است کمی دلهره آور باشد، به خصوص اگر به زبان محلی صحبت نمی کنید.

جستجوی آنلاین برای املاک اجاره ای

درست مانند کشور خود، اگر قصد اجاره ملک در اسپانیا را دارید، اینترنت مکان ایده آلی برای شروع جستجوی شما است.برای درک انواع املاک در بازار اجاره و قیمت ها در مکان انتخابی خود می توانید با سایت املاک dreamland2000  شروع کنید.

اجاره ملک مبله یا بدون مبله؟

هنگام جستجوی آنلاین، به خاطر داشته باشید که آپارتمان ها و خانه ها در اسپانیا معمولاً با اجاره ماهانه و فضای زندگی به متر مربع تبلیغ می شوند. به عنوان یک قاعده، در توضیحات بیان می کند که آیا یک ملک مبله است یا خیر.

اجاره آپارتمان مبله در اسپانیا می‌تواند تنوع زیادی داشته باشد، گاهی خانه تنها با  چند تکه وسایلی که نیاز اولیه است اجاره داده می شود و گاهی هم چند تکه لوازم آشپزخانه یا فقط چند تکه مبلمان منظور است.

در مورد بدون مبله هم همینطور است. ممکن است یک فضای کاملاً برهنه و بدون فرش یا حتی وسایل برقی اولیه باشد یا با چند اقلام آشپزخانه همراه باشد.

تصویر-روش-های-اجاره-خانه-در-اسپانیا-دریملند-2339

کار با نماینده بهترین مشاور املاک در اسپانیا

کار کردن با یک نماینده مزایایی دارد: آنها اسپانیایی صحبت می کنند، راه های محلی را می دانند و معمولاً می توانند به شما در مواردی مانند اتصال و قطع برق کمک کنند تا ملک آماده نقل مکان شود.

اگر مستقیماً از یک مشاور املاک بخواهید که در یافتن ملک مناسب برای اجاره به شما کمک کند، برخی از نمایندگان ممکن است سعی کنند هزینه خدماتی را از شما دریافت کنند.هر گونه هزینه ای که به مشاور املاک پرداخت می شود باید توسط صاحبخانه پرداخت شود، نه توسط مستاجر، بنابراین مطمئن شوید که قبل از انجام تعهد، این موضوع روشن شده است.

بهتر است با یک آژانس محلی در منطقه دلخواه خود کار کنید زیرا آنها بازار را می شناسند و ارتباطات بهتری با صاحبخانه داشته باشند. برای پیدا کردن یک نماینده در یک شهر یا منطقه خاص، می توانید از مشاور املاک دریملند در اسپانیا کمک بخواهید.

لیست کامل مدارک مورد نیاز برای اجاره:

سند اقامت در اسپانیا

شواهدی مبنی بر توانایی شما در پرداخت اجاره (با نشان دادن پس انداز کافی یا درآمد منظم مانند درآمد مستمری، سود سهام، فیش حقوقی و غیره)

شماره شناسایی مالیاتی اسپانیا NIE

پاسپورت یا شناسنامه

سپرده اجاره در اسپانیا

معمولا از شما خواسته می شود که هزینه اولیه اجاره را پرداخت کنید. هزینه اولیه اجاره معمولاً اجاره ماه اول است، شاید هزینه مشاور املاک (اگر توافق کرده باشید) از شما درخواست شود.

اطمینان حاصل کنید که سپرده خود را با حواله بانکی پرداخت می کنید نه نقدی. به عنوان یک قاعده، معمولا صاحبخانه یا مشاور املاک سپرده شما را در یک حساب جداگانه نگه می دارد.برخی از مهاجران اسپانیایی هنگام خروج، اجاره ماه گذشته را پرداخت نمی‌کنند و درخواست بازپرداخت ودیعه نمی‌کنند، با این حال، این اقدام توصیه‌ای نیست زیرا می‌تواند شما را به دردسر بیاندازد.

بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که با صاحبخانه خود روابط دوستانه داشته باشید و از آنها بخواهید چند هفته قبل از خروج شما ملک را بازرسی کند. به این ترتیب، قبل از اینکه نیاز به نقل مکان داشته باشید، مدتی زمان خواهید داشت تا هر گونه مشکلی را حل کنید و از صاحبخانه بخواهید پس از بازگرداندن کلیدها، سپرده شما را به شما بازگرداند.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه