راه اندازی کسب و کار در اسپانیا

راه اندازی کسب و کار در اسپانیا

آیا شما هم به دنبال راه اندازی کسب و کار در اسپانیا هستید؟ مادرید با 6.55 میلیون نفر جمعیت، شهری زیبا در قلب اسپانیا است. در سال 2018، این شهر به عنوان یکی از بزرگترین راهنمای کامل ویزای استارتاپ اروپا شناخته شد. به عنوان یک مهاجر، باید مطمئن شوید که حق کار در اسپانیا دارید. این قانون برای شهروندان اتحادیه اروپا اعمال نمی شود، اما شهروندان غیر اتحادیه اروپا باید فرآیند ویزا را شروع کنند. هنگامی که واجد شرایط کار هستید، می توانید مدارک مربوط به کسب و کار خود را تشکیل دهید.

سریع ترین راه برای راه اندازی یک کسب و کار از طریق معامله گران انحصاری یا مشارکت است.

در اسپانیا، برای ساختارهای مختلف شرکت، محدود وجود دارد. مزیت چنین تجارتی این است که در صورت ورشکستگی مسئولیتی نخواهید داشت. با این حال، شما باید مجموعه ای از اسناد مختلف، از جمله شماره شناسایی مالیاتی را ارائه دهید. همچنین باید یک حساب بانکی تجاری باز کنید و برای تامین اجتماعی ثبت نام کنید.

اگر به دنبال دریافت شماره تامین اجتماعی در اسپانیا همین حالا به این لینک مراجعه کنید.

بسته به سرعتی که می خواهید کسب و کار خود را راه اندازی کنید و میزان صبر و حوصله ای که برای رسیدگی به امور اداری دارید، ساختار تجاری اسپانیا مانند هر کشور دیگری اقدامات آنلاین را پشتیبانی می کند.

مزایای راه اندازی کسب و کار در مادرید

وقتی به راه اندازی یک کسب و کار فکر می کنید، یکی از بزرگترین چالش ها تعیین قیمت مناسب است، هزینه ها چقدر است، مشتریان چقدر مایل به پرداخت هستند، قیمت چگونه با کیفیت محصول مطابقت دارد، رقابت چقدر هزینه دارد و … اینها سوالات مهمی هستند، اما قبل از آن، باید در مورد مکان نیز فکر کنید. در مورد مادرید، این شهر در مقایسه با سایر پایتخت های اروپایی ارزان است، که برای شروع کسب و کار مهم ترین اصل است.

بسته به صنعت، عضویت اسپانیا در اتحادیه اروپا همچنین به شما امکان دسترسی آسان به بازارهای دیگر و امکان افزایش سریع کسب و کار را می دهد.یکی دیگر از مزایای راه اندازی کسب و کار در مادرید، دسترسی آسان شما به بازارهای موجود است.

از نظر مالیات شرکت ها، اسپانیا نیز مزیت بیشتری دارد. طبق محاسبه‌گرهای مالیاتی مقایسه‌ ای، نرخ مالیات سالانه در فرانسه + 5.10 درصد بیشتر از اسپانیا است.

همچنین اگر به دنبال نحوه افتتاح حساب بانکی در اسپانیا هستید به این لینک مراجعه کنید.

JOBMadrid

JOBMadrid یک گردهمایی بین‌المللی برای دانشجویان است تا از فرصت‌های شبکه‌سازی استفاده کنند، در کارگاه‌های استخدامی شرکت کنند و درباره بورسیه‌های بالقوه و کنفرانس‌های محلی آینده بیشتر بیاموزند. از سال 2017، JOBMadrid میزبان نمایشگاه کار دانشجویی سالانه خود است تا کارمندان بالقوه را با مشاغل رویایی خود پیوند دهد.

مزایای حضور در مادرید

بسته به صنعت، عضویت اسپانیا در اتحادیه اروپا همچنین به شما امکان دسترسی آسان به بازارهای دیگر و امکان افزایش سریع کسب و کار خود را می دهد. به عنوان مثال، نگاهی به صنعت بازی بیندازید. پوکر استارز با گسترش در اسپانیا توانست نرخ بازی های رینگ خود در فرانسه را کاهش دهد. آنها بین ساختارهای فرانسوی (6.5٪) و اسپانیایی (5.25٪) از قبل، 5.75٪ نقطه میانی گرفتند.

فرهنگ کسب و کار

فرهنگ تجارت در اسپانیا بسیار تغییر کرده است. 32 درصد از جامعه فناوری اسپانیا در مادرید واقع شده است و این شهر به مرکزی برای فضاهای کار مشترک تبدیل شده است.

این شهر همچنین خانه بسیاری از صندوق های سرمایه گذاری VC است که به شما کمک می کند تجارت خود را شروع کرده و رشد دهید. در سال 2017، مادرید به عنوان چهارمین مرکز بزرگ هوش مصنوعی  در اروپا در سال 2017 قرار گرفت.

 

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه