خرید ملک در اسپانیا

تصویر-خرید-ملک-در-اسپانیا-7587

خرید ملک در اسپانیا

نحوه خرید ملک در اسپانیا به عنوان یک مهاجر چگونه است؟ خرید ملک در اسپانیا معمولا گام بزرگی در تحقق رویای شما برای زندگی در آب و هوای مدیترانه ای آفتابی و لذت بردن از کنار دریا است.

کل فرآیند خرید ملک در اسپانیا، ممکن است یک تجربه لذت بخش باشد. شما فقط باید بدانید که بازار املاک اسپانیا چگونه کار می کند تا بهترین تصمیم گیری را در مورد مهاجرت آسان به اسپانیا و خرید خانه در اسپانیا بگیرید.

بازار املاک اسپانیا

اسپانیا یکی از کشورهای مورد علاقه خریداران ملکی خارجی، به ویژه اروپایی ها است.این کشور بسیار خیره کننده، بسیار متنوع است و آب و هوای بسیار خوبی دارد.

اولین قطعه از پازل فرآیند خرید خانه در اسپانیا، تصمیم گیری برای خرید ملک در اسپانیا است. تصمیم شما بسیاری از عناصر را در بقیه مراحل راهنمایی می کند.

با این حال، اگر به اسپانیا مهاجرت می کنید تا به عنوان یک مقیم دائم در آنجا زندگی کنید، این وضعیت کاملاً متفاوتی است که باید در نظر بگیرید. همه چیز به برنامه ها، سلیقه ها، آینده و ترجیحات شما مربوط می شود.

اگر در حال بازنشستگی به اسپانیا هستید، باید ملک خود را بسیار با دقت انتخاب کنید. انتخاب درست می تواند به شما کمک کند زندگی در اسپانیا را به یک رویا تبدیل کنید.

ویزای طلایی اسپانیا برای خریداران ملک

سرمایه گذاران املاک در اسپانیا می توانند در صورت داشتن شرایط خاصی تحت برنامه ویزای طلایی واجد شرایط اقامت باشند.

اگر ملک اسپانیایی به ارزش بیش از 500000 یورو خریداری کنید، به طور خودکار واجد شرایط دریافت ویزای اقامت خواهید بود که می توانید پس از 5 سال به اقامت دائم و پس از 10 سال تابعیت اسپانیا را تبدیل کنید.

افتتاح حساب بانکی برای خرید ملک در اسپانیا

در حالی که به دنبال یک ملک ایده آل در مکان مورد علاقه خود در اسپانیا هستید، ممکن است عاقلانه باشد که یک حساب بانکی اسپانیایی باز کنید.

شما می توانید حدود 15 درصد از بودجه برنامه ریزی شده خود را به عنوان سرمایه در گردش به آن منتقل کنید که با آن می توانید سپرده گذاری کنید.

به محض اینکه شروع به ملاقات با مشاوران املاک در اسپانیا، یا هرکسی که ملکی برای فروش دارد، انتظار خرید سخت را داشته باشید.

ممکن است تحت فشار زیرکانه این افراد برای خرید قرار بگیرید. حتی اگر احساس کنید که اگر آن ملک ایده‌آل است، کمی جستجو کنید و عجله نکنید، می توانید در این زمینه از مشاور املاک دریملند کمک بخواهید.

با یافتن خانه رویایی خود، برای ادامه کار باید یک وکیل داشته باشید.

در هر کجای اسپانیا که مایل به خرید خانه هستید، همیشه مطمئن شوید که یک وکیل مستقل و حرفه ای دارید تا در خرید شما به شما مشاوره دهد.

حتی می توان از یک شرکت حقوقی مستقر در اسپانیا که متخصص در قانون اسپانیا و خرید خانه است کمک حقوقی دریافت کرد. آنها می توانند به عنوان یک واسطه بین شما و یک وکیل محلی عمل کنند.

اگر زبان اسپانیایی شما خیلی خوب نیست، یک وکیل انگلیسی زبان پیدا کنید. این کار در اسپانیا چندان دشوار نیست و تضمین می کند که تمام جزئیات قرارداد بدون ابهامات ترجمه به شما توضیح داده شود.

مهمترین توصیه این است،تا زمانی که مشاوره حقوقی مستقلی دریافت نکرده اید، هیچ برگه ای را امضا نکنید یا پولی را تحویل ندهید.

هنگامی که یک پیشنهاد پذیرفته شد، یک قرارداد خرید مشروط امضا می کنید که از شما و سپرده شما محافظت می کند، در صورتی که وکیل شما چیزی نامطلوب در مورد ملک، اسناد آن یا حق فروشنده برای فروش پیدا کند.

معمولاً در این مرحله حدود 10 درصد سپرده پرداخت می کنید. اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، باید یک حساب بانکی راه‌اندازی کنید و یک شماره NIE اسپانیایی در اختیار داشته باشید، وکیل یا مشاور املاک شما می‌تواند در این مورد به شما کمک کند.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه