خرید خانه در مالاگا

خرید خانه در مالاگا

خرید خانه در مالاگا

مالاگا به عنوان ششمین شهر بزرگ اسپانیا، موقعیت بسیار مناسبی برای زندگی در اسپانیا به حساب می آید. این منطقه هم چنین از شرایط آب و هوایی بسیار خوبی برخوردار است، به علاوه این که فرودگاه بین المللی نیز دارد. از این رو، منطقه خوبی برای سرمایه گذاری است و شما می توانید برای خرید خانه و ویلا در این منطقه اقدام کنید. در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی خرید خانه در مالاگا بپردازیم.

خرید خانه در مالاگا اسپانیا

سه منطقه در مالاگا وجود دارد که بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران ملک، سراغ آن می روند: مرکز شهر مالاگا، شرق مالاگا و جنوب مالاگا. از آن جایی که قیمت ملک در مالاگا چندان تحت تاثیر نوسانات بازار قرار نمی گیرد، خرید ملک در این شهر برای بسیاری از افراد امکان پذیر است و در واقع، مالاگا چهارمین شهر محبوب اسپانیایی ها برای خرید خانه و ملک می باشد. مورد قابل توجه در مالاگا این است که شما با هر بودجه ای که در اختیار دارید، می توانید به راحتی در این منطقه، املاک بسازید و بعد آن را اجاره دهید و یا بفروشید. امکان خرید ملک، آپارتمان، پنت هاوس، ویلا و خانه روستایی در مالاگا وجود دارد.

شرایط و نحوه خرید خانه در مالاگا

شما برای خرید خانه، ابتدا باید ملک مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس ملک توسط موسسات رسمی و کارشناس مربوطه قیمت گذاری می شود و شما باید مبلغی را به عنوان بیانه پرداخت کنید. اگر ملک به صورت پیش فروش باشد، باید ده تا بیست درصد مبلغ را تا پایان ساخت پرداخت کنید و اگر ملک آماده تحویل باشد، تا سه نمه فرصت دارید تا مابقی مبلغ را پراخت کنید. بعد از این مرحله، شما از پلیس منطقه یک شماره شخصی مالیاتی با عنوان NIE دریافت خواهید کرد و این را در نظر داشته باشید که هنگام معامله ملک، حتما باید این شماره را همراه داشته باشید.
از جمله شرایط لازم برای خرید خانه در مالاگا می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• افتتاح حساب بانکی
• گواهی از حقوق سالانه
• گردش حساب بانکی شش ماه گذشته
• گواهی از بانک در خصوص زمان افتتاح حساب و گردش های مالی

خرید خانه در مالاگا

وام مسکن خرید خانه در مالاگا

بهره بانک در اسپانیا بر اساس نرخ بین الملل تعیین می شود که در حال حاضر در سال اول 5 درصد و در سال های بعد با توجه به نرخ بهره همان سال تعیین می شود که مدت بازپرداخت آن تا سی سال خواهد بود. از آن جایی که همه افراد در اسپانیا بیمه عمر می شوند، بعد از فوت یا از کار افتادگی، شرکت بیمه مابقی مبلغ وام را پرداخت خواهد کرد.

سرمایه گذاری ملکی در مالاگا

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک و خانه در مالاگا، فرصت بسیار خوبی است و به این صورت است که شما متناسب با بودجه ای که دارید، می توانید ملک بخرید و سرمایه گذاری کنید. حتی شما می توانید خانه های قدیمی را بازسازی کرده و بعد در آن زندگی کنید یا آن را برای فروش بگذارید و برای این کار تنها کافی است مجوز ساخت و ساز و بازسازی در این شهر را داشته باشید.

قیمت خانه در مالاگا

همان طور که گفتیم خرید ملک در مالاگا برای بسیاری از افراد امکان پذیر است و محدوده قیمت ها در مرکز شهر تقریبا 303 هزار یورو و در حومه خارجی شهر در حدود 192 هزار یورو است و خیلی از افراد ترجیح می دهند با پرداخت هزینه کمتر، ملک مناسب تری را در حومه شهر خریداری کنند.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه