تفریحات آبی در اسپانیا

تفریحات آبی

تفریحات آبی در اسپانیا

اسپانیا کشوری است که در جنوب غربی اروپا واقع شده و آب و هوای اسپانیا در تابستان بسیار گرم است  و بسیاری از گردشگرانی که در این فصل به اسپانیا سفر می کنند، به دنبال تفریحات آبی خواهند بود. یکی از بهترین گزینه ها برای تفریحات آبی در اسپانیا، پارک های آبی است که در سراسر این کشور وجود دارند و از ماه می تا اکتبر باز هستند. پس در ادامه همراه ما باشید تا تفریحات و پارک های آبی اسپانیا را به شما معرفی کنیم.

تفریحات آبی

بهترین پارک های آبی اسپانیا

 

پارک آبی سیام

جزایر قناری اسپانیا، یکی از معروف ترین جزیره های دنیاست که هر ساله افراد زیادی از آن دیدن می کنند تا شگفتگی آن را از نزدیک ببینند و از تفریحات ساحلی لذت ببرند. پارک آبی سیام، بهترین پارک آبی دنیاست که توسط تایلندی ها ساخته شده و بزرگ ترین موج مصنوعی جهان را دارد و می توانید هیجان زیادی را در آن تجربه کنید. این پارک آبی از سه بخش خانوادگی، آدرنالین و استراحت تشکیل شده و برای رفتن به این پارک آبی نیازی نیست شنا بلد باشید. یکی از ویژگی های منحصر به فرد پارک آبی سیام این است که دمای آن در 25 درجه سانتی گراد ثابت نگه داشته می شود و در واقع، اولین پارکی است که مجهز به این فناوری می باشد.
این پارک آبی دارای چندین رستوران است که می توانید از خوردن غذاهای شرقی لذت ببرید. جالب است بدانید که آب سرسره های این پارک از آب دریا تامین می شود و بعد از نمک زدایی وارد سیستم پارک می شود و جالب تر این که، این آب مجدد تصفیه می شود و از آن برای آبیاری گیاهان مجموعه استفاده خواهد شد.

پارک آبی آکوالندیا بنیدورم

پارک آبی آکوالندیا بنیدورم، دومین پارک آبی اسپانیاست که ارزش دیدن دارد و از آن جایی که دارای نجات غریق است، ایمنی بسیار بالایی دارد و برای تمامی سنین مناسب است. شما می توانید از رستوران ها و دیگر خدمات موجود در این پارک آبی استفاده کنید.

پارک Aqua Natura Murcia

این پارک آبی، به مساحت سی هزار متر مربع است که دارای آکواریومی است که سعی دارد مجمع الجزایر زنگبار را در اقیانوس آرام بازسازی کند. شما می توانید در این مجموعه از تفریحاتی مانند انواع سواری های آبی، گودال سرعت، ماجراجویی در رودخانه و یا جزایر قبر استفاده کنید و هیجان را تجربه کنید.

بهترین پارک های آبی بارسلونا

پارک آبی واتر ورلد (Water World))

این پارک آبی که در فاصله 80 کیلومتری شهر بارسلونا قرار دارد، دارای بزرگ ترین ترن آبی است که با سرعت 250 متر در تاریکی حرکت می کند و سرعت سرسره های آن 60 کیلومتر در ساعت است. افرادی که به دنبال هیجان کمتری هستند، می توانند از برکه های و دریاچه های مصنوعی و جکوزی استفاده کنند.

پارک آبی مارین لند (Marine Land)

در این پارک آبی که از ماه می تا سپتامیر و ژوئن تا آگوست باز است، می توانید از تماشای دلفین ها و باغ وحش دریایی لذت ببرید. تجربه سرسره عمودی ده متری که سیاه چاله نام دارد را از دست ندهید.

پارک آبی پورت اونچورا (PortAventura)

پورت اونچورا یکی از بزرگ ترین پارک های تفریحی اسپانیاست که دارای دو بخش پارک و پارک آبی به نام کاریب آکواتیک پارک است که با داشتن سرسره های 31 متری، بزرگ ترین سرسره در اروپا به حساب می آید و شما می توانید از تفریحاتی مانند موج سواری لذت ببرید. این پارک هم چنین مجهز به رودخانه مصنوعی است که کودکان نیز می توانند از آن استفاده کنند.

پارک آبی آکوا لیون (Aqualeon)

این پارک آبی که از ماه ژوئن تا سپتامبر باز است، از دو بخش پارک های آبی و تورهای سافاری تشکیل شده و شما می توانید از سرسره ها و ترن های آبی آن لذت ببرید و بعد از آن، تور سافاری را نیز از دست ندهید.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه