بهترین شهرهای اسپانیا برای زندگی

بهترین شهرهای اسپانیا برای زندگی کدامند؟ اسپانیا که در جنوب غربی اروپا واقع شده است، آب و هوای بسیار مطلوب، کیفیت زندگی عالی و مردمانی خونگرم دارد. اسپانیا شهرهای زیادی دارد و افرادی که قصد مهاجرت به اسپانیا را دارند، بهتر است از قبل در خصوص شهرهای اسپانیا و این که کدام شهر امکانات بهتری برای زندگی دارد، تحقیق کنند. ما در این مقاله، قصد داریم بهترین شهرهای اسپانیا را به شما معرفی کنیم.

مزایای زندگی در اسپانیا

اگر بخواهیم مزایای زندگی در اسپانیا را نام ببریم، موارد زیر جزء مهم ترین ها خواهند بود:

 • سطح کیفیت عالی
 • هزینه زندگی مناسب و متوسط
 • سیستم آموزشی قوی و دانشگاه های عالی
 • امکان سرمایه گذاری
 • پایین بودن نرخ بیکاری
 • آب و هوای معتدل
 • مردمانی خونگرم با فرهنگ غنی

بهترین شهرهای اسپانیا برای زندگی

بهترین شهرهای اسپانیا

 • ماربیا

ماربیا از جمله شهرهای اسپانیا است که سواحل بسیار زیبا و معماری خارق العاده ای دارد و به دلیل داشتن مدارس بین المللی، توانسته افرادی را که قصد تحصیل در اسپانیا دارند، به خود جذب کند. کیفیت زندگی در ماربیا بسیار سالم است و بهترین خدمات درمانی و بیمارستانی به افراد ارائه می شود. ماربیا شهر بسیار امنی است و میزان جرم و جنایت بسیار پایین است، اما هزینه های زندگی به نسبت بالا می باشد. آب و هوای این شهر این گونه است که تابستان های کوتاه، گرم و مرطوب و زمستان های بلند و سردی دارد.

 • مالاگا

مالاگا، شهر بندری با تعداد زیادی هتل است که ششمین شهر بزرگ اسپانیا است و سواحل مالاگا از معروف ترین جاذبه های دیدنی در اروپای غربی می باشد. مالاگا، آب و هوای گرم مدیترانه ای دارد به گونه ای که تابستان ها، طولانی و گرم است و زمستان ها، معتدل و گاهی بارانی خواهد بود. سومین فرودگاه بزرگ اسپانیا در مالاگا قرار دارد و با توجه به این که انواعی از سرگرمی ها، مکان های تاریخی و رستوران های محلی در این شهر وجود دارد، یکی از محبوب ترین شهرهای اسپانیا برای سفر و استراحت است.

هزینه های زندگی در این شهر نسبت به شهرهای مادرید و بارسلونا پایین تر است و افرادی که قصد دارند دوران بازنشستگی خود را در اسپانیا سپری کنند، شهر مالاگا انتخاب بسیار خوبی برای شان خواهد بود.

 • مادرید

مادرید، پایتخت اسپانیا، بزرگ ترین شهر اسپانیا و البته سومین شهر آفتابی اروپا است. کیفیت آموزشی و دانشگاه ها در این شهر بسیار بالاست و به همین خاطر، می تواند یکی از مقاصد بسیار خوب برای افرادی باشد که برای تحصیل به اسپانیا مهاجرت می کنند. مادرید، بهترین سیستم حمل و نقل در جهان را به خود اختصاص داده است و اگر در این شهر ساکن شوید، می توانید به راحتی با مترو سفر کنید و به خارج از شهر بروید. هزینه زندگی در مادرید نسبت به دیگر شهرهای اروپایی پایین است و افرادی که خانوادگی قصد مهاجرت دارند می توانند زندگی در این شهر اسپانیا را انتخاب کنند.

 • بارسلونا

بارسلونا، دومین شهر محبوب در جنوب شرق اسپانیاست که آب و هوای معتدلی دارد و افرادی که قصد تحصیل در اسپانیا را دارند، بارسلونا یکی از بهترین گزینه ها می باشد. سیستم حمل و نقل در این شهر بسیار پیشرفته است و شما به راحتی می توانید از قطارهای پرسرعت AVE برای رفت و آمدهای خود استفاده کنید. سطح کیفیت زندگی در شهر بارسلونا بسیار بالاست، تنها ممکن است برای پیدا کردن کار کمی به مشکل بربخورید و نیاز است که در حد متوسط، تسلط به زبان اسپانیایی داشته باشید. دومین فرودگاه بزرگ اسپانیا در شهر بارسلونا قرار دارد و داشتن سواحل بسیار زیبا، آب و هوای مدیترانه ای و معماری بی نظیر، باعث شده است تا افراد زیادی به این شهر سفر کنند.

 • والنسیا

والنسیا، قطب کشاورزی اسپانیا است و بسیاری از افراد، والنسیا را بهترین شهر اسپانیا می دانند. والنسیا، شهر نسبتا کم جمعیتی است، آب و هوای مدیترانه ای گرمسیری دارد، شبکه حمل و نقل بسیار مدرن و پیشرفته ای دارد. هزینه زندگی این جا متوسط است، نرخ بیکاری در این شهر بسیار پایین است و اغلب مهاجران می توانند کار مناسبی را پیدا کنند، به علاوه این که می توانند در بهترین دانشگاه های شهر به تحصیل بپردازند.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه