امنیت کشور اسپانیا

امنیت کشور اسپانیا-7896

مهاجرت به اسپانیا موضوعی است که این روزها بیشتر در مورد آن می شنویم، کشوری واقع در جنوب غربی اروپا که به دلیل اقتصاد رو به پیشرفت، داشتن بنادر، امکانات رفاهی و تحصیلی و هزینه های پایین زندگی در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی بسیار مورد استقبال افراد به خصوص ایرانی ها قرار گرفته است. در بحث مهاجرت، موارد بسیاری مطرح می شود که مهم ترین آن شرایط زندگی و هزینه هاست که خوشبختانه در اسپانیا، تعادل بسیار خوبی میان کار و زندگی برقرار است به خصوص اگر بتوانید کار متناسب با حرفه یا رشته تحصیلی تان را پیدا کنید. یکی از مواردی که باید در نظر گرفته، بحث امنیت و جرم و جنایت است که در این مقاله قصد داریم به بررسی امنیت کشور اسپانیا بپردازیم.

مهاجرت به اسپانیا

روش های مختلفی برای مهاجرت و اخذ اقامت اسپانیا وجود دارد، از جمله:

  • ویزای تحصیلی، که شما می توانید در مقطع تحصیلی مورد نظرتان، با گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاه های معتبر اسپانیا اقامت تحصیلی بگیرید و بعد از پایان تحصیلات تان و یافتن کار مناسب، ویزای تحصیلی را به ویزای کاری تبدیل کنید.
  • ویزای کاری، که می توانید از از یکی از کارفرمایان معتبر در اسپانیا تائیدیه کاری بگیرید و بعد از ارائه مدارک مورد نیاز به سفارت، خود را برای سفر و شروع به کار در اسپانیا آماده کنید و زندگی بارفاهی داشته باشید.
  • ویزای سرمایه گذاری، که می توانید از طریق خرید ملک، ثبت شرکت و یا تمکن مالی برای اخذ اقامت اسپانیا اقدام کنید که نیاز است برای این روش تمکن مالی ارائه بدهید تا دولت اسپانیا به این نتیجه برسد که شما می توانید از پس هزینه های خود و اعضای خانواده تان بربیایید.
  • ویزای ازدواج، درصورتی که شما با یک شهروند اسپانیایی ازدواج کنید، می توانید بدون دردسر اقامت اسپانیا را داشته باشید.

امنیت کشور اسپانیا-9896

 

 

اسپانیا برای زندگی

اسپانیا از جمله کشورهای پیشرفته اروپایی است که مردمان آن در آرامش و رفاه زندگی می کنند. تقریبا 62 درصد افراد در این کشور شاغل هستند و حقوق خوبی دریافت می کنند، به خصوص که تحصیلات یا مهارت های بالایی نیز داشته باشند. اما با این حال این را هم باید بگوییم که میزان درآمد و دستمزد در اسپانیا نسبت به برخی از کشورهای اروپایی پایین تر است. افرادی که برای ادامه تحصیل به اسپانیا مهاجرت می کنند، با 1000 یورو در ماه می توانند زندگی راحتی داشته باشند که البته هزینه ها با توجه به شهر زندگی، متفاوت خواهد بود که بارسلون و مادرید، گران ترین شهرهای اسپانیا برای زندگی هستند. اسپانیا مردمان بسیار خونگرمی دارد و میل به زندگی در آن ها بسیار بالاست که به شرایط و استانداردهای زندگی، عوامل محیط زیستی و سیستم بهداشت و درمان برمی گردد.

زندگی در اسپانیا و بعد امنیت

میانگین امنیت اسپانیا 68درصد است و تمامی حوادث و جرائم به پلیس گزارش داده شده و مورد بررسی قرار می گیرند. امنیت در اسپانیا نمره 2.9 دارد که نسبت به کشورهایی مانند انگلیس، آلمان و استرالیا بیشتر است. با این حال اگر به اسپانیا سفر می کنید، بهتر است مراقب است دزدان خیابانی باشید و تنها مبلغ (پول) مورد نیازتان را همراه داشته باشید و حتما یک کپی از پاسپورت را در هتل یا مکان اقامت تان نگه دارید. سیستم حمل و نقل اسپانیا نیز از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و اگر راننده ای بخواهد حساب خود را بیشتر شارژ کند، حتما مورد بررسی قرار می گیرد. سرقت و آدم ربایی به ندرت در اسپانیا اتفاق می افتد که باز با این حال، توصیه می شود مراقب محیط اطراف تان باشید. در مورد کلاهبرداری هم بهتر است مراقب پلیس های قلابی باشید و حتما در صورتی که نیاز به پلیس و مامور داشتید، کارت شناسایی دریافت کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط سفر یا مهاجرت به اسپانیا، با کارشناسان ما در دریم لند تماس بگیرید.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه