اقامت در اسپانیا با خرید ملک 

اقامت در اسپانیا با خرید ملک 

آیا اقامت در اسپانیا با خرید ملک امکان پذیر است؟ مهاجرت از طریق خرید ملک امکان پذیر است؟ با خرید ملک در اسپانیا میتوانید هم اقامت این کشور را کسب کنید و از سوی دیگر چون کشور اسپانیا از نظر اقتصادی کشوری قدرتمند است سرمایه خود را بیشتر کنید.
مزیتی که کشور اسپانیا دارد این است که همه اتباع خارجی میتوانند در این کشور سرمایه گذاری کنند و محدودیتی برای آن ها وجود نداشته باشد. سرمایه گذاری در اسپانیا شامل ملک و املاک، زمین، آپارتمان و مستغلات و… است.
کسانی که قصد سرمایه گذاری در اسپانیا را دارند از طریق ویزای توریستی و دادن پاسپورت به یکی از ایستگاه های پلیس بصورت قانونی اقامت در اسپانیا را کسب میکنند. این کار برای اتباع خارجی دو الی سه هفته طول میکشد ولی برای کسانی که در اروپا هستند یک روز زمان میبرد.

تمام مراحل قانونی برای سرمایه گذاری در اسپانیا باید تحت نظر وکیل حقوقی انجام شود،قبل از خرید ملک و زمین و… ابتدا باید تمامی شرایط و قوانین را در نظر بگیرید و با توجه به سرمایه و شرایط خود سرمایه گذاری کنید. زمانی که به کشور اسپانیا وارد میشوید تا ۳ ماه زیر نظر وکیل حقوقی ملک خود را انتخاب کرده و به کشورتان برمیگردید تا وکیلتان کارهای قانونی ملکتان را انجام دهد.

اقامت در اسپانیا با خرید ملک 

برای اقامت در اسپانیا چه شرایطی لازم است؟

_داشتن درآمد ماهیانه است که نشان از درآمد بالای شما در ایران است.
_داشتن سند ملکی در ایران
برای اینک اقامت در اسپانیا را کسب کنید با ملک و دارایی داشته باشید که نشان دهد دو ملک و بیشتر در ایران ملک دارید.
_سابقه کیفری نداشته باشید
به این صورت است که شما در کشور خودتان نباید سابقه کیفری و… داشته باشید.
_امادگی برای زندگی کردن در اسپانیا
کسانی که برای زندگی و اقامت به اسپانیا میخواهند بروند باید از قبل اطلاعاتی در مورد کار و درآمد و ضروریات زندگی کسب کنند.
_سوابق کاری مناسب
باید برای اقامت در اسپانیا کار و شغل مناسبی داشته باشید به دلیل اینکه اسپانیا با کارهایی مثل پولشویی و…بشدت برخورد کرده و اهمیت زیادی میدهد.

اقامت اسپانیا با خرید ملک

قوانین اسپانیا به گونه ای است که هر تبعه خارجی میتواند با خرید ملک در هر یک استان ها و یا جزایر تابع دولت پادشاهی اسپانیا، اقامت این کشور را دریافت کند و این قانون شامل اتباع سایر کشورهای اتحادیه اروپا به خودی خود اجازه زندگی در تمام کشورهای این اتحادیه از جمله اسپانیا را دارند.برای دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک ارزش ملک خریداری شده حداقل باید به 500,000 یورو برسد.

ویژگی های ملک خریداری شده برای اخذ اقامت اسپانیا

در صورتیکه شما تصمیم به اقامت در اسپانیا از طریق خرید ملک با خانواده را داشته باشید باید برای زندگی تمام اعضای خانواده از نظر متراژ و امکانات مناسب باشد.

آیا این نوع اقامت به اقامت دائم و دریافت پاسپورت منجر میشود؟

اگر ویزای شما به اقامت موقت تبدیل شود بعد از 3 تا 5 سال تمدید اقامت موقت، اقامت دائم اسپانیا به شما داده میشود و بعد از گذشت ۵ سال از دریافت اقامت دائم میتوانید برای دریافت پاسپورت اسپانیا اقدام کنید.
در مدت ۵ سال اول آیا محدودیتی برای سفر به کشورهای دیگر وجود دارد؟
خیر، بدون هیچ محدودیتی میتوانید به کشورهای حوزه شنگن بروید اما اگر از حوزه شنگن خارج شوید در هر ۱۸۰ روز فقط ۹۰ روز مجاز به سفر هستید.

آیا با خرید ملک در اسپانیا اجازه کار دارید؟

کسانی که اقامت را دریافت کنند میتوانند به فعالیت اقتصادی بپردازند تا زمانیکه ویزای مولتی شما به دائم تبدیل نشود اجازه فعالیت اقتصادی در اسپانیا نخواهید داشت. البته کسانی که این اقامت را دارند هیچ اجبار و الزامی به درآمدزایی یا فعالیت اقتصادی و… ندارند و از این کار منع هم نمی شوند که این امر یک مزیت اصلی دریافت اقامت اسپانیا میباشد.

اقامت اسپانیا باثبت توان مالی

بهترین و امن ترین و آسانترین روش گرفتن اقامت است. در این روش شما باید تنها با نشان دادن تمکن مالی خود در ایران درخواست اقامت نمایید و از اهم خدمات اجتماعی شهروندی بهره مند گردید.
_راه های مهاجرت قانونی به اسپانیا
از طریق اثبات تمکن مالی
از طریق سرمایه گذاری
از طریق تاسیس شرکت
ویزای طلایی

۸ دلیل برای زندگی در اسپانیا

نزدیکی و گرمی مردم
کیفیت آموزشی خوب
اب و هوای جذاب
زندگی شبانه
تاریخ و فرهنگی غنی
تنوع چشم انداز
امنیت بالا
غذای غنی
دو شرط وجود دارد که به مدت ۵ سال اقامت موقت باید ملکی که خریده اید را حفظ کنید و دوم اینکه در هیچ مقطعی بیش از 90 روز در هر 180 روز بیرون از اسپانیا( در واقع حوزه شنگن )نباشید.

پست قبلی

ویزای طلایی

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه