اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

آیا به فکر اخذ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری هستید؟ سال هاست که اسپانیا افراد ثروتمند و کارآفرین را از کشورهای دیگر جذب می کند. این نه تنها به دلیل موقعیت مطلوب در قاره اروپا، اقتصاد قوی، کیفیت زندگی بالا و مردم دوستانه است، بلکه به دلیل برنامه ویزای طلایی اسپانیا که در سال 2013 راه اندازی شد، نیز می باشد.

بدون شک می توانید با سرمایه گذاری در سایر کشورهای اتحادیه اروپا اقامت دریافت کنید.

مزیت های ویزای طلایی اسپانیا

سرمایه گذار مجبور نیست در آزمون ارزیابی دانش خود از زبان، تاریخ و فرهنگ اسپانیایی شرکت کند. آنها همچنین نباید تحصیلات یا تجربه کاری خود را ثابت کنند.

سرمایه گذاران می توانند با همسر، فرزندان زیر سن قانونی، فرزندان زیر 26 سال وابسته مالی و حتی والدین و پدر و مادر درخواست دهند.

به یک مقیم آینده، سه گزینه برای سرمایه گذاری در اقتصاد ملی ارائه می شود که می تواند پس از چند سال درآمد خوبی ایجاد کند.

درخواست شما در مدت زمان کوتاهی در مقایسه با سایر طرح های اروپایی بررسی می شود. این بدان معناست که در شرایط عادی می توانید کارت اقامت خود را در عرض 2 یا 3 ماه دریافت کنید.

سرمایه گذاران می توانند پس از 5 سال سرمایه گذاری خود را بازیابی کنند.

یک مقیم سرمایه گذار، مجبور نیست همیشه در کشور بماند، اگرچه یک بازدید کوتاه از اسپانیا لازم است.

کسانی که از طریق سرمایه گذاری برای اقامت اسپانیا اقدام می کنند، پس از 5 سال می توانند اقامت دائم اسپانیا را دریافت کنند و پس از 10 سال، امکان درخواست شهروندی اروپا برای آن ها وجود دارد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ویزای طلایی همین حالا به این لینک مراجعه کنید.

فرصت های اخذ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

کارت اقامت اسپانیا، بلیط شما برای یک شرایط زندگی راحت و امن در کشوری با استانداردهای بالای زندگی، آب و هوای معتدل و طبیعت زیبا، تاریخ باستانی و میراث فرهنگی شگفت انگیز است.

ساکنان اسپانیا با سرمایه گذاری، مجاز به انجام طیف گسترده ای از فعالیت ها هستند تا زمانی که این فعالیت ها قانونی باشد و نیازی به مجوز از مقامات محلی و… نباشد.

کارت اقامت اسپانیا به شما امکان می دهد آزادانه در منطقه شینگن که تقریباً همه کشورهای اتحادیه اروپا و همچنین نروژ، ایسلند، سوئیس را شامل می شود، سفر کنید.

کارآفرینان به دلیل موقعیت مطلوب، بازارهای فروش، زیرساخت های توسعه یافته، نیروی کار واجد شرایط، سیستم بانکی قابل اعتماد و وام های ارزان برای مشاغل جذب این کشور می شوند.

سلامتی شما و اعضای خانواده شما توسط سیستم مراقبت بهداشتی ملی اسپانیا که یکی از بهترین ها در اروپا است محافظت می شود.

هر ساله هزاران دانشجوی خارجی در موسسات آموزشی معتبر جهانی اسپانیا با شهرت عالی ثبت نام می کنند. اقامت اسپانیا به فرزندان شما اجازه می دهد تا تحصیلات عالی را دریافت کنند، که می تواند رشد شغلی و رفاه را تضمین می کند.

اگر قصد ندارید برای مدت طولانی به کشور دیگری نقل مکان کنید، کارت اقامت اسپانیا امنیت شما است و مکان خوبی برای انتظار هرگونه مشکل اقتصادی یا سیاسی است.

شما می توانید برای اطلاع از راهنمای اخذ ویزای اسپانیا به این لینک مراجعه کنید.

اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

شرایط اخذ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

اولین و مهمترین نیاز، داشتن مقدار پول لازم برای سرمایه گذاری است. متقاضی باید دارای منابع قانونی در خارج از اسپانیا باشد. بر اساس سیستم حقوقی اسپانیا، سرمایه گذار باید دارای سن حداقل 18 سال باشد.

یک متقاضی از نظر مقامات، الزامی است که از وضعیت خوبی برخوردار باشد. به این معنی که، هیچ پرونده کیفری علیه آنها آغاز نشده  باشد و بدون نقض قوانین مهاجرت باشد.

یک سرمایه گذار و خانواده اش باید در سلامت کامل باشند. همچنین انتظار می رود که آنها یک بیمه نامه سلامت صادر شده توسط یک شرکت اسپانیایی یا اروپایی که گواهی فعالیت در قلمرو اسپانیا را داشته باشند، ارائه دهند.

گزینه های سرمایه گذاری برای اخذ اقامت اسپانیا

سه گزینه برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسپانیا وجود دارد:

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی، دارایی های مالی یا سپرده بانکی

سرمایه گذاری تجاری

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در اسپانیا

برای دریافت اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری، ارزش کل ملک باید حداقل 500000 یورو باشد. اگر از طریق وام مسکن در ملک گران‌ تری سرمایه‌گذاری می ‌کنید، قسمتی از ملک که 500000 یورو قیمت دارد نباید تضمین بانک باشد.

سرمایه گذاری در دارایی های مالی

برای دریافت اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری باید 2000000 یورو در اوراق قرضه دولتی سرمایه گذاری کنید.سپرده بانکی به مبلغ 1,000,000 یورو در یک موسسه مالی اسپانیایی نیز، سرمایه گذاری در اقتصاد محسوب می شود.

هم اوراق قرضه دولتی و هم سپرده های بانکی گزینه های قابل اعتمادی برای سرمایه گذاری هستند که باعث صرفه جویی در پول شما می شود.

سرمایه گذاری تجاری

این گزینه به معنای ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار در اسپانیا است. هیچ الزام خاصی در مورد حداقل سرمایه گذاری در کسب و کار برای اخذ اقامت اسپانیا وجود ندارد. با این حال، برای یک شرکت تازه افتتاح شده الزاماتی وجود دارد که اتاق بازرگانی و صنعت هنگام تصمیم گیری در مورد درخواست شما آن را در نظر می گیرد.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه