مکان های تفریحی در اسپانیا

مکان های تفریحی در اسپانیا

بهترین مکان های تفریحی در اسپانیا کجاست؟ اسپانیا کشوری است که در جنوب غربی اروپا قرار دارد و قیانوس اطلس، دریای مدیترانه و جبل الطارق مرزهای آبی این کشور هستند که باعث شده تا این کشور به داشتن سواحل اسپانیا بکر و رویایی خود معروف باشد. اسپانیا فرهنگ بسیار غنی دارد و تنها کافی است در خیابان های شهر قدم بزنید و با معماری بناها و قدمت این کشور آشنا شوید. کشور اسپانیا جاذبه های گردشگری بسیاری دارد و همین موضوع باعث شده تا سالانه تعداد زیادی از گردشگران و توریست ها از این کشور دیدن کنند. معمولا افرادی که به این کشور سفر می کنند، دوست دارند به مکان های دیدنی بروند و تفریحات این کشور را دنبال کنند، از این رو در این مقاله به بررسی مکان های تفریحی در اسپانیا خواهیم پرداخت.

معرفی مکان های تفریحی در اسپانیا

• کلیسای ساگرادا فامیلیا

کلیسای ساگرادا فامیلیا با نام کلیسای خانواده مقدس نیز شناخته می شود و فلسفه ساخت آن نوعی دلجویی انسان از خدا بوده که مرتکب خطا و گناه شده بوده و جالب است بدانید که معمار این بنا، 15 سال آخر عمر خود را وقف این بنا کرده است و جالب تر این که ساخت آن از سال 1882 میلادی تا کنون ادامه دارد و همین ساختمان نیمه کاره برای گردشگران جذاب می آید.

• پارک رتیرو مادرید

یکی از بهترین تفریحات در اسپانیا می تواند رفتن به پارک رتیرو باشد که دریاچه مصنوعی دارد و شما می توانید سوار قایق بشوید و از زیبایی های پارک لذت ببرید.

مکان های تفریحی در اسپانیا

• نمایش فلامنکو

فلامنکو، یک نوع سبک موسیقیایی است که از گذشته در اسپانیا بوده و هم چنان طرفدار دارد. شما می توانید این موسیقی را در باغ های آلکازار در سویا از نزدیک گوش دهید. پس توصیه ما این است که حتما بعد از رفتن به سویا یا مادرید، سراغ شنیدن این سبک موسیقی بروید.

• مسجد بزرگ کوردوبا

مسجد بزرگ کوردوبا، قدیمی ترین بنای دست ساز در اسپانیا است که معماری آن توسط آفریقایی ها انجام شده و در ساخت آن از مواد ساختمانی رومی استفاده شده است. این مسجد، یک تالار دعا با نوزده ورودی دارد و شما در هر سمت این مسجد که بایستید، ستون هایی را می بینید که در تقارن با هم هستند.

• کاخ الحمرا

کاخ الحمرا یادآور حضور مسلمانان در سرزمین اندلس است که در آن زمان، آفریقایی های مسلمان وارد اسپانیا شدند و این کاخ را بنا کردند. الحمرا دارای چند ساختمان و برج و یک مسجد است که سقف های آجری و طاق های زیبای این بنا نظر گردشگران را به خود جلب می کند. جالب است بدانید که در معماری این بنا، تصویرهایی را می بینید که مربوط به مسیحیت می شود و این می تواند نشان از این باشد که در دوره ای از تاریخ، ادیان در هم آمیخته شده بودند.

• موزه گوگنهایم

موزه گوگنهایم در سال 1937 میلادی در شهر بیلبائو ساخته شد و یک شاهکار معماری به حساب می آید و شما می توانید مجموعه ایاز معروف ترین گنجینه های هنر باستان را در این مجموعه ببینید. این موزه توسط یک معمار کانادایی بنا شده و در ساخت آن از فلز تیتانیوم و بلوک هایی از جنس سنگ آهک استفاده شده است. پس دیدن این موزه را از دست ندهید.

• ساحل کاستا دل سول

ساحل کاستا دل سول از شن های سفید پوشیده شده و طبیعت بسیار بکری برای افرادی که عاشق آفتاب گرفتن هستند، دارد. این ساحل تنها چند کیلومتر با خانه های سفید رنگ شهر ماربلا فاصله دارد و شما به راحتی می توانید با قدم زدن در ساحل به این شهر برسید.

• میدان پلازا مایور

میدان پلازا مایور در قلب مادرید است که در قرن شانزدهم میلادی و به عنوان مکانی برای برگزاری رویدادهای تشریفاتی و مراسم هایی مانند تقدیر از شاه و مسابقات گاو بازی بنا شد. در این میدان شما می توانید به رستوران بروید و از تماشای بناهای تاریخی لذت ببرید.

• شهر سفید اندلس

اگر به اسپانیا رفتید، حتما اندلس هم بروید. این شهر بناهای سفید رنگ و خانه های روستایی دارد که تمام بالکن ها گلدان دارند و غروب این شهر و معماری خاص آن حتما برای تان جالب خواهد بود.
مکان هایی که به آن ها اشاره کردیم، تنها بخشی از مکان های تفریحی در اسپانیا بودند. شما می توانید قبل از سفر به اسپانیا از از کارشناسان ما در هلدینگ دریم لند مشاوره بگیرید تا سفر رویایی داشته باشید.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه