سواحل اسپانیا

سواحل اسپانیا

بهترین سواحل اسپانیا کدامند؟ اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی است که هر ساله افراد زیادی از آن دیدن می کنند و این کشور به داشتن سواحل زیبا و بی نظیر خود معروف است و آن دسته از افرادی که علاقه زیادی به تفریحات آبی و دریا و آفتاب دارند، اسپانیا برای شان بهترین مقصد خواهد بود. از این رو، در این مقاله قصد داریم به بررسی سواحل اسپانیا بپردازیم.

بهترین سواحل اسپانیا

• ساحل کاستا براوا

کاستا براوا، بهترین ساحل اسپانیاست که در شمال این کشور قرار دارد و به دلیل داشتن دهکده های کوچک گردشگری با خانه های سفید، صدف های خاص ساحلی و رستوران های بین المللی گردشگران بسیاری را به خود جذب کرده است. در این ساحل می توانید از تفریحاتی مانند موج سواری، قایق رانی و شنا لذت ببرید.

سواحل اسپانیا

• جزایر قناری

اسپانیا و جزایر قناری آن در همه دنیا معرف است و یکی از دلایل سفر مسافران به اسپانیا، می تواند دیدن از این سواحل بکر باشد. چزایر قناری از هفت مجمع الجزیره تشکیل شده که هر یک منظره بسیار خاص با آب و هوای عالی در تمام ماه های سال را دارند.

• ساحل ایبیزا

ایبیزا، پرطرفدارترین ساحل اسپانیاست که از بیش از 40 جزیره کوچک و بزرگ تشکیل شده و یکی از بهترین مناطق برای استراحت و خوش گذرانی به حساب می آید. وجود کافه ها، رستورا ن ها و کشتی های تفریحی از دیگر جذابیت های این ساحل رویایی می باشد.

• ساحل ماسپالماس

ماسپالماس، یکی از شهرهای پر تعدد جزایر قناری است که دارای تپه های شنی، درختان نخل و انواع از پرندگان دریایی است که نظر مسافران را به خود جلب کرده است. جالب است بدانید که در این ساحل، تقسیم بندی های مختلف یا تفریحات متفاوتی وجود دارد و متناسب با سلیقه تان، می توانید بهترین قسمت ساحل را انتخاب کنید و از خوردن نوشیدنی های خنک و تازه ساحلی هم لذت ببرید.

• ساحل لاکونچا

ساحل لاکونچا، از سواحل شهر سن سباستین است که در آن می توانید از دیدن شن های سفید و دریای آبی و قدم زدن در ساحل لذت ببرید. در امتداد این ساحل، رستوران ها و کافه هایی ساخته شده که علاوه بر استراحت و شنا، می توانید خوردن غذاهای متنوع و لذیذ را هم امتحان کنید.

• ساحل کاستا دل سول

ساحل کاستا دل سول، در جنوبی ترین قسمت اسپانیا قرار دارد و بیشتر افراد معروف دنیا به این ناحیه سفر می کنند. شما در سواحل این منطقه با انواعی از کشتی ها و قایق های چند میلیون دلاری روبرو خواهید شد که نام افراد معروف نیز روی آن ها به چشم می خورد. در این سواحل می توانید از امکاناتی مانند کافه ها و رستوران ها استفاده کنید و از آرامش حاکم بر ساحل لذت ببرید.

• ساحل بوگاتل

ساحل بوگاتل، غروب های بسیار دلنشینی دارد و شما می توانید از تماشای غروب خورشید لذت ببرید. بوگاتل، امن ترین ساحل شهر بارسلون است و برای آن هایی که دنبال آرامش و ریلکس کردن هستند، محیط بسیار مناسبی است.
تمام سواحل اسپانیا که به تعدادی از آن اشاره کردیم، دارای لوکس ترین هتل و رستوران ها و اقامتگاه ها هستند و حتی شما از داخل هتل هم می توانید از دیدن منظره ساحل و تماشای غروب آفتاب لذت بررید.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه